9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Норвезька компанія інвестує $450 млн у будівництво вітроелектростанції на Херсонщині

В адміністрації президента України в четвер відбулося підписання договору про реалізацію міжнародного інвестиційного проекту по будівництву комплексу вітрових електростанцій в Херсонській області за провідної ролі норвезької компанії NBT.

Як повідомив за підсумками підписання сторонами документа президент України Петро Порошенко, даний договір з будівництва вітропарку загальною потужністю 250МВт дозволить забезпечити практично половину потреб в електроенергії всієї Херсонської області, передає Інтерфакс-Україна.

Глава Української держави відзначив, що загальний обсяг інвестицій, передбачений цим договором, становить майже $450млн.

BT розробляє вітряні електростанції на ринках, що розвиваються. Компанія має офіси в Осло (Норвегія), Лімассолі (Кіпр), Пекіні (Китай), Сінгапурі, Києві (Україна) і Карачі (Пакистан). Корпоративне управління та адміністрування знаходяться в Осло, а технічні функції і закупівлі знаходяться в Пекіні і Сінгапурі.

NBT володіє 49% вітряної електростанції Linxi потужністю 100 МВт у Внутрішній Монголії, Китай. Ферма працює в спільному підприємстві з Datang, одним з провідних китайських підприємств. NBT і Datang мають рамкову угоду про розробку і будівництво до 1000 МВт енергії вітру в Китаї. Крім того, NBT володіє 33% вітряної електростанції Baicheng потужністю 49,5 МВт в провінції Цзілінь, Китай. Власником більшості є GanttCo China Power Limited.

Згідно з інформацією на сайті NBT, компанія придбала “Syvashenergoprom” в Херсоні, Україна, в квітні 2018 року. “Планується побудувати вітряну електростанцію з встановленою потужністю в діапазоні 250-330 МВт”, – йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають