9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Норвегія має намір збільшити інвестиції в енергетичний сектор України

Норвегія розглядає можливість розширення інвестицій в енергетичний сектор України.

про це заявила міністр закордонних справ Норвегії Іне Еріксен Сьорейде (Ine Marie Eriksen Søreide), передає Інтерфакс-Україна.

Ми продовжимо надавати підтримку енергоефективності, реформам, нашому діалогу з “Нафтогазом”, корпоративного управління … Ми також дивимося на те, як нам розширити цю підтримку, – сказала І.Еріксен Сёрейде в ході Другої міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка проходить в середу в Копенгагені (Данія).

Вона зазначила, що реформаторські зусилля України в останні роки стимулюють потік інвестицій в енергетичний сектор України, зокрема, у відновлювану енергетику.

Однак ми б хотіли, щоб більше інвестицій проходило між Україною і Норвегією в обох напрямках, – додала глава норвезького МЗС, підкресливши при цьому, що інвестиції можуть бути можливими як результат ефективних структурних реформ.

По-справжньому незалежний Антикорупційний суд стане лише каталізатором приватних інвестицій, – сказала вона.

При цьому І.Еріксен Сёрейде вказала на те, що навіть передвиборні настрої не повинні перешкодити Україні реалізувати поставлені цілі, щоб очікування західних партнерів залишилися на високому рівні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають