9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Норвегія допоможе Тернопільській області в розвитку біоенергетики

blankЗаступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов підписав меморандум про співпрацю, який передбачає впровадження Норвежско-Українського проекту «Створення центру для біоенергетики та управління місцевими енергоресурсами».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-центр Тернопільської ОДА.

Проект реалізується під егідою Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії в місті Борщів Тернопільської області.

Основною метою проекту є збільшення виробництва і використання біоенергії та інших видів відновлюваної енергії Західного регіону України.

«Є ресурси і є потреби, а між ними необхідно налагодити ефективну логістику. Норвегія має передовий досвід розвитку сектора відновлюваної енергетики, тому це безцінна можливість перейняти корисний досвід, який надалі буде сприяти розвитку біоенергетики в Україні », – розповів голова громадської організації« Науково-технічний центр «Біоенергетика» Михайло Гументик.

Проект передбачає практичні та теоретичні навчальні програми по впровадженню відновлюваних джерел енергії. В рамках співпраці передбачається обмін досвідом використання біомаси, відходів, будівництво котелень. А також створення розплідників біоенергетичних культур, підготовку угод з організації енергетичних господарств, розробку планів співпраці та обмін досвідом з Північним та Європейським біорегіонами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають