9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Німецька Bentec виграла тендер “Укргазвидобування” на поставку п’яти бурових установок

blankНімецька компанія Bentec виграла тендер ПАТ “Укргазвидобування” на поставку п’яти бурових верстатів вантажопідйомністю 450 тонн, пише “Нафторинок” з посиланням на керівника компанії Дірка Шульце (Dirk Schulze).

“Bentec запропонувала найнижчу ціну, потіснивши компанії NOV (США, Канада) і DrillMec (Італія)”, – зазначає видання. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За його даними, Bentec змогла запропонувати кращі умови за рахунок локалізації частини виробництва в Україні. “Частина комплектуючих буде проведена в Україні – компанією Discovery (Стрий, Львівська область)”, – цитує “Нафторинок” Д.Шульце.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі “Укргазвидобування”, Bentec дійсно запропонувала кращу ціну за бурові, проте поки тендерна процедура не завершена і контракт не підписаний.

Як повідомлялося, очікувана вартість закупівлі бурових – 3 млрд 549 млн грн.

“Укргазвидобування”, 100% акцій якого належить НАК “Нафтогаз України”, є найбільшою газодобувної компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають