9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Німеччина пропонує побудувати вітрову електростанцію навколо ЧАЕС

Міністр закордонних справ ФРН Анналена Бербок в рамках свого візиту до Києва у понеділок заявила, що Україна повинна більше використовувати відновлювані джерела енергії.

Зокрема, вона вважає за доцільне побудувати вітрову електростанцію навколо Чорнобильської АЕС, передає Промисловий Портал з посиланням на Pragmatika Media.

На зустрічі в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України було підписано відповідну декларацію про наміри.

Як повідомили у Міндовкіллі, вітровий парк у Чорнобильській зоні відчуження зможе забезпечити світлом майже тисячу домогосподарств.

“Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, німецька міжнародна компанія NOTUS ENERGY, Національна енергетична компанія “Укренерго”, а також Державне агентство України з управління зоною відчуження підписали меморандум про співпрацю над проєктом будівництва такої електростанції”, – йдеться в повідомленні.

В Міндовкілля підкреслюють, що реалізація проєкту дозволить підвищити виробництво електроенергії в енергодефіцитному регіоні, оптимально використати занедбану територію, відновити мережеву інфраструктуру.

Останні новини:

Зараз читають