9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Німеччина планує інвестувати 10 млн євро в енергоефективність України

Уряд Німеччини планує надати додатково 10 млн євро в рамках співпраці по Фонду енергоефективності. Зокрема на проекти, які будуть спрямовані на перетворення субсидій на інвестиції в енергоефективність.

Повідомляє Національний промисловий портал з посиланням на прес-службу Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка за результатами зустрічі з Міністром навколишнього середовища, охорони природи і ядерної безпеки Німеччини Свеньєю Шульце.

«Сьогодні детально проговорили можливості повернення монетизованих субсидій на ЖКП у якості інвестицій у Фонд енергоефективності. Й надалі продовжуватимемо тісну співпрацю у питаннях термореновації житлового сектору в рамках Фонду енергоефективності. Також розвиватимемо співпрацю в рамках Паризької кліматичної угоди та у сфері відновлювальної енергетики. Амбітна мета Німеччини – досягнення 60% частки відновлювальної енергетики. Тут для України дуже корисний досвід Німеччини з точки зору технічних рішень, проектного менеджменту. Адже Україна теж має завдання – збільшення частки відновлювальної енергетики до 11% до 2020 року та до 25% до 2035 року», – зазначив Геннадій Зубко.

Урядовець подякував Міністерству, очолюваному Свеньєю Шульце, та Уряду Німеччини в цілому за фінансову та глибоку консультаційну допомогу у створенні та запуску Фонду енергоефективності, яка триває вже 4 роки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають