9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Найбільша вітроелектростанція України згенерувала 608,4 млн КВт електроенергії

blankУ 2016 році віпуск “зеленої” електроенергії Ботієвської ВЕС, підрозділи ДТЕК ВДЕ, склав 608,4 млн кВт. Такої кількості енергії досить для забезпечення електрикою трьох районів Запорізької області (Бердянського, Приазовського і Приморського) протягом року.

В результаті діяльності вітроелектростанції було зекономлено 152,7 млн ​​м3 газу, а викиди вуглекислого газу (CO2) в атмосферу знизилися на 646 тис. т. Повідомляє Національний промисловий портал. з посиланням на Индустриалка.

Відпустка електроенергії в порівнянні з 2015 р знизився на 25,6 млн КВт\г або 4%. Причина – зниження швидкості вітру на майданчику. Коефіцієнти готовності вітроелектроустановок (ВЕУ) і обладнання інфраструктури ВЕС становлять близько 99% (при плані 98%), що перевищує навіть середньосвітові показники. Це свідчить про правильно організованої експлуатації і високої надійності роботи ВЕУ й устаткування інфраструктури станції.

Протягом року ДТЕК ВДЕ цілеспрямовано працював над підвищенням надійності експлуатації Ботієвської станції. Для цього в структурі компанії було створено сервісний підрозділ Вінд Тих, що забезпечує технічне обслуговування вітропарку. З 2016 року був підписаний договір з світовим лідером в області технологій для електроенергетики та автоматизації компанією ABB, що гарантує високий коефіцієнт готовності інфраструктури Ботієвської ВЕС.

“Завдяки правильному вибору партнерів, оптимізації робіт з обслуговування обладнання, злагодженої та професійної роботи команди ми підвищили ефективність експлуатації станції, – зазначила директор” Вінд Пауер “Вікторія Сиромятова

Ключовими завданнями на 2017 рік є Підтримка ефективної роботи Ботієвської ВЕС, будівництво нових об’єктів і диверсифікація портфеля проектів в інших секторах ринку ВДЕ “.

Ботієвська вітрова електростанція потужністю 200 МВт- Сама Велика вітроелектростанція України, Входить в п’ятірку найбільших і східній ВЕС Центральної Європи. Вітропарк складається з 65 Турбін 3,075 потужністю МВт кожна виробництва датської компанії Vestas на карті компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають