9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Наявність паливно-мастильних матеріалів в армії буде контролюватися онлайн

Для контролю за обліком пально-мастильних матеріалів у Об’єднаному центрі забезпечення (Одеса) до кінця року сплановано на всі резервуари встановити систему рівномірів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Про це під час брифінгу розповів заступник начальника Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Тилу ЗСУ полковник В’ячеслав Марценюк.

Ця система дозволить в онлайн режимі контролювати наявність ПММ та фіксувати чотири показники — рівень наливу резервуара, температуру продукту, його густоту і вміст підтоварної води. Датчики, які встановлять у резервуари, працюватимуть за допомогою ультразвуку. При цьому, похибка при вимірюваних становитиме до міліметра. Всю інформацію збиратиме єдиний сервер, доступ до якого матимуть лише певні посадові особи.

Система дозволить оперативно вимірювати, контролювати та отримувати дані про нафтопродукти, що надходять, зберігаються й відпускаються, а також візуалізувати процеси під час зберігання, наповнення та видачі ПММ.

Поєднуючи цю систему з новітнім програмним забезпеченням, вдасться повністю поєднати в один цикл процес виписки документа, відправки його електронною поштою до споживача та бази пального, фіксувати кількість виданого продукту, який і без наявності бухгалтера чи якогось працівника відображатиметься в документах.

Це дає змогу постійно контролювати кількість пального, яке зберігається, практично зведе нанівець вивезення з бази ПММ, які неоформлені документально. Також ця програма дозволить запобігти втратам пально-мастильних матеріалів від пошкодження резервуарного парку.

Натепер виготовлено проєктно-кошторисну документацію, визначено обсяг та вартість проведення робіт зі встановлення цієї системи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають