9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Наявність паливно-мастильних матеріалів в армії буде контролюватися онлайн

 • Для контролю за обліком пально-мастильних матеріалів у Об’єднаному центрі забезпечення (Одеса) до кінця року сплановано на всі резервуари встановити систему рівномірів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Про це під час брифінгу розповів заступник начальника Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Тилу ЗСУ полковник В’ячеслав Марценюк.

  Ця система дозволить в онлайн режимі контролювати наявність ПММ та фіксувати чотири показники — рівень наливу резервуара, температуру продукту, його густоту і вміст підтоварної води. Датчики, які встановлять у резервуари, працюватимуть за допомогою ультразвуку. При цьому, похибка при вимірюваних становитиме до міліметра. Всю інформацію збиратиме єдиний сервер, доступ до якого матимуть лише певні посадові особи.

  Система дозволить оперативно вимірювати, контролювати та отримувати дані про нафтопродукти, що надходять, зберігаються й відпускаються, а також візуалізувати процеси під час зберігання, наповнення та видачі ПММ.

  Поєднуючи цю систему з новітнім програмним забезпеченням, вдасться повністю поєднати в один цикл процес виписки документа, відправки його електронною поштою до споживача та бази пального, фіксувати кількість виданого продукту, який і без наявності бухгалтера чи якогось працівника відображатиметься в документах.

  Це дає змогу постійно контролювати кількість пального, яке зберігається, практично зведе нанівець вивезення з бази ПММ, які неоформлені документально. Також ця програма дозволить запобігти втратам пально-мастильних матеріалів від пошкодження резервуарного парку.

  Натепер виготовлено проєктно-кошторисну документацію, визначено обсяг та вартість проведення робіт зі встановлення цієї системи.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».

  Збройні сили України створюють шість шкіл спеціалізованої підготовки

  У поточному 2021 році в Навчальних центрах Збройних Сил України створять 6 шкіл вузькопрофільної підготовки.

  Український ракетний комплекс «Вільха» отримав експортні контракти

  Укладено перші експортні контракти на постачання модернізованої реактивної системи залпового вогню «Вільха-М».Передає Національний Промисловий...

  Пошуково-рятувальна служба відремонтує адміністративну будівлю в Бердянську

  Казенне підприємство «Морська пошуково-рятувальна служба» реконструює будівлю Морського рятувального підцентру КП “МПРС” у місті Бердянськ Запорізької області.