9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

НАК «Нафтогаз України» отримав перший прибуток від нафтогазовидобувних проектів у Єгипті

Національний нафтогазовий холдинг “Нафтогаз України” вперше за багато років отримав прибуток від нафтогазовидобувних проектів, які компанія реалізує у Єгипті.

Про це в ефірі одного з національних телеканалів повідомив головний комерційний директор держхолдингу Юрій Вітренко. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Уніан.

У нас багато різних бізнесів, в тому числі ми видобуваємо нафту і газ в Єгипті. Цей бізнес ми зробили прибутковим … В цьому році ми отримали чистий профіцит грошових коштів 5 мільйонів доларів. До цього ми втрачали 20-30 мільйонів доларів на рік, – сказав він.

Проект по розвідці і видобутку вуглеводнів в Єгипті здійснюється “Нафтогазом України” з 2007 року в рамках концесійної угоди між Єгиптом, “Нафтогазом” і “Єгипетською генеральною нафтовою корпорацією”. З 2012 року цими проектами керує спільна компанія Petrosannan Company. У 2015 році компанія здійснювала розвідку покладів нафти і газу в Східній і Західній пустелях Єгипту.

Загальні підтверджені і ймовірні запаси сировини, якими оперує “Закордоннафтогаз” в Єгипті, складають 1,1 мільйона тонн нафти і 599,6 мільйона кубометрів газу. У 2015-2016 роках компанія Petrosannan Company, частка в якій належить дочірній компанії “Нафтогазу” – “Закордоннафтогаз”, здобула 370 мільйонів кубометрів газу і 630 тисяч тонн нафти і газового конденсату.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають