9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

НАК “Нафтогаз України” буде перераховувати до державного бюджету 90% свого прибутку

“Нафтогаз” віддаватиме в державу 90% свого прибутку.

Про це сьогодні заявив на позачерговому засіданні уряду Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНН.

Ми прийняли рішення про те, що 90% прибутку НАК “Нафтогазу” буде повернено в бюджет, а з бюджету направлено на потреби українських громадян української держави. Я думаю, що це є справедливим. Замість надмірних зарплат, премій — це все має бути в державній скарбниці. І це теж є абсолютно принциповим питанням, — наголосив Прем’єр.

Нагадаємо, за дев’ять місяців 2018 року група Нафтогаз сплатила до державного бюджету близько 95,7 млрд грн податків та дивідендів.

НАК «Нафтогаз України» — вертикально-інтегрована нафтогазова компанія, що здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам.

«Нафтогаз України» здійснює переробку газу, нафти та конденсату на п’яти газопереробних заводах (ГПЗ), що входять до складу Компанії, виробляючи на них скраплений газ, моторні палива та інші типи нафтопродуктів. Компанія має фірмову мережу автозаправних станцій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають