9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

“Нафтогазвидобування” в 2016р збільшило видобуток газу на 25%

blank
in24.org

ПАТ “Нафтогазвидобування”, що входить в “ДТЕК Нафтогаз”, в 2016 році збільшило видобуток природного газу на 25,3% (на 328,8 млн куб. М) у порівнянні з 2015 роком – до 1 млрд 630,8 млн куб. м, повідомила прес-служба компанії.

За її даними, видобуток газового конденсату в 2016 році склала 56,1 тис. Тонн, що на 24% більше показника 2015 року. Повідомляє ІнтерФакс.

Основним фактором зростання видобутку газу і газового конденсату стало закінчення буріння та введення в експлуатацію трьох свердловин на Семиренківському газоконденсатному родовищі глибиною від 5700 м до 5770 м. Ще на чотирьох свердловинах Семиренківському родовища були виконані капітальні ремонти. Повідомляє Національний промисловий портал.

Крім того, протягом минулого року проводились заходи щодо інтенсифікації видобутку на чинному фонді свердловин.

“Це важливий результат, який підтверджує високі перспективи галузі при професійному підході, наявності достатніх інвестицій, використанні сучасних технологій. Однак зовнішні фактори – ситуація на ринку і регуляторно-інвестиційне середовище – сьогодні призводять до уповільнення темпів розвитку газовидобутку. Для додання нового імпульсу і здійснення планів держави по досягненню газової незалежності до 2020 року, необхідні рішучі дії щодо впровадження стимулюючого фіскального режиму, дерегуляції галузі, формуванню чітких і прозорих правил надрокористування”, – зазначив генеральний директор “ДТЕК Нафтогаз” Ігор Щуров.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають