9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Жовтня, 2021

Нафтогаз збільшив прибуток майже вдвічі, у розмірі 24,7 млрд гривень

 • Протягом першого півріччя 2019-го року група “Нафтогаз” отримала чистий прибуток у розмірі 24,7 млрд грн, що у 1,8 разів більше за аналогічний період минулого року.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу НАК “Нафтогаз України”.

  Група досягла такого показника в основному за рахунок поліпшення фінансового результату сегментів” Інтегрований газовий бізнес “і” Транзит природного газу ” до якого додається ефект операційних курсових різниць)”, – йдеться в повідомленні.

  На зменшення прибутку до оподаткування у 2018-му році вплинуло визнання 4,8 млрд грн витрат на компенсацію ПДВ за рішенням Арбітражу щодо транзиту природного газу.

  Загальні обсяги реалізації природного газу в рамках ПСО зменшилися за 6 місяців 2019 року на 1,2 млрд куб. м або на 11% в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

  За 6 місяців 2019 року відбулося зниження обсягу реалізації природного газу споживачам на 0,5 млрд куб. м в порівнянні з відповідним періодом минулого року, що призвело до зниження результату цієї діяльності на 3 млрд грн.

  Обсяг транзиту газу за результатами 6 місяців 2019 року збільшився у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 6% і склав 45,1 млрд куб. м. Одним з головних чинників збільшення обсягів транзиту є підвищений попит на природний газ в Європі.

  Нагадаємо, що за 6 місяців 2019 року обсяг закачування природного газу в порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшився на 1 млрд куб. м або на 26%.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт...

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  НВО “Практика” представило модернізовану версію БМП з бойовим модулем “Спис” (фото)

  В рамках робочого візиту Секретаря Ради національної безпеки і оборони України до ПрАТ "Науково-виробниче об’єднання "Практика", яка входить до складу ГС "Ліга...

  На Ніжинський елеватор встановлять найпотужніший в Україні теплогенератор вітчизняного виробництва

  На Ніжинському елеваторі встановлять український теплогенератор потужністю 16 МВт, аналогів якому в країні немає. Про це повідомив віцепрезидент і...

  В Одесі замість Іванівського мосту пропонують побудувати автомобільний тунель з публічним простором (фото)

  В Одесі, після публікації проєкту реконструкції Іванівського мосту та обговорення його недоліків, в Асоціації архітекторів з'явилася цікава пропозиція - сконструювати замість шляхопроводу...

  Українська компанія реконструювала 112 кілометрів автотраси в Іраку (фото)

  На початку жовтня в Іраку завершився міжнародний проєкт по реновації головної автомобільної дороги країни - шосе, що з'єднує Багдад і Басру.

  Зараз читають

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.

  У Житомирі в тестовому режимі запустили нову ТЕЦ на альтернативному паливі

  Теплоелектростанцію у Житомирі, котра працюватиме на подрібненій деревині, планують повноцінно запустити в роботу у грудні 2021 року.

  Україна експортувала БМ «Оплот» в США

  Державна компанія «Укрспецекспорт» відвантажила танк БМ «Оплот» замовнику з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  На Житомирщині запустили нове виробництво житнього і цільнозернового борошна

  На Житомирщині компанія “Зернова База України” почала випускати житнє борошно. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...