9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

“Нафтогаз” розраховує збільшити видобуток газу наступного року мінімум на 5%

НАК “Нафтогаз України” розраховує на збільшення видобутку газу у 2023 році щонайменше на 5% у разі поєднання кількох умов.

Про це повідомив голова компанії Юрій Вітренко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“На заході країни (…) ми збільшуємо видобуток. Водночас у нас є деокуповані райони на Харківщині. Якщо не буде військових втрат, то наступного року там збільшимо видобуток. І ще важлива складова – наступного року ми запускаємо програму горизонтального буріння, це фактично освоєння нетрадиційних колекторів”, – описав Вітренко плани компанії в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

blank

“Отже, поєднавши всі ці фактори, у 2023 році ми можемо очікувати збільшення видобутку щонайменше на 5%”, – резюмував він.

Як повідомлялося з посиланням на Вітренка, НАК “Нафтогаз України” у 2023 році має намір збільшити капіталовкладення у розвідку та видобуток газу орієнтовно на 15% порівняно з поточним роком.

Голова газопромислового управління “Львівгазвидобування” (підрозділу “Нафтогазу”) Олександр Сендега повідомив, що воно виходить на кінець року зі зростанням видобутку порівняно з 2021 роком орієнтовно на 2% – із 770 млн куб. м до 790 млн. куб. м, у вересні зростання видобутку становило понад 4%.

“Укргазвидобування” у січні-червні 2022 року скоротило відпуск товарного газу на 1,5% порівняно з аналогічним періодом 2021 року – до 6,31 млрд куб. м.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають