9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Жовтня, 2021

НАЕК “Енергоатом” в січні-листопаді 2017 року збільшив виробництво електроенергії на 7%

 • Виробництво електроенергії всіма електростанціями державного підприємства НАЕК “Енергоатом” в січні-листопаді 2017 року зросло на 7% (на 5 млрд 105,1 млн кВт-год) в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 78 млрд 59,3 млн кВт-год .

  За даними прес-служби НАЕК, планове завдання з виробництва електроенергії за вказаний період перевиконано на 4,5%. Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Електростанції держпідприємства відпустили в ринок 73 млрд 217,3 млн кВт-год електроенергії проти 68 млрд 380,7 млн ​​кВт-год в січні-листопада-2016.

  Частка “Енергоатома” в загальній структурі відпущеної електроенергії в ДП “Енергоринок” склала 56,9% (+3 п.п. до 11 місяців 2016), в загальній структурі виробництва електроенергії в країні – 55,5% (+3,1 п.п.).

  “Енергоатом” в січні-листопаді 2017 року відпустив в оптовий ринок електроенергію (товарну продукцію) на суму 41 млрд 936,7 млн ​​грн (з ПДВ), що на 9,4% більше, ніж за аналогічний період 2016 роки (38,342 млрд грн ).

  Обсяг капітальних вкладень склав 4 млрд 682,9 млн грн проти 4,409 млрд грн за січень-листопад-2016. Фінансування капвкладень склало 5 млрд 838,8 млн грн проти 5,448 млрд грн.

  НАЕК за 11 місяців перерахувала до бюджетів всіх рівнів 10,342 млрд грн, розрахунки зі страхування склали 1 млрд 369,9 млн грн.

  Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) АЕС НАЕК склав 70,2%, що на 4,8 п. п. більше, ніж в січні-листопаді 2016 року. При цьому коефіцієнт готовності несення номінальної електричної навантаження склав 76%, що на 5,2 п. п. більше, ніж за 11 місяців 2016 року.

  В роботі АЕС України в січні-листопаді-2017 було зафіксовано 16 облікових порушень, тоді як за аналогічний період минулого року їх було 12.

  За підсумками січня-листопада 2017 року загальна тривалість перебування енергоблоків АЕС в ремонтах склала 1076,88 діб проти 1354,29 діб за 11 місяців минулого року.

  Радіаційні параметри роботи атомних електростанцій за вказаний період не перевищували нормативних значень, радіаційний захист персоналу та населення забезпечувалася на достатньому рівні.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони запроваджує сучасні підходи у розробці нового озброєння і техніки

  Міністерство оборони України оголосило про запровадження сучасних підходів у розробці нового озброєння, замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають...

  Один з українських агрохолдингів планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії

  “Контінентал Фармерз Груп” планує вдвічі збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.“Контінентал Фармерз Груп” багато експортує зерна в Китай,...

  ЮТЕМ-ЗМК виготовить металоконструкції для добудови аквапарку на Полтавщині

  Завод металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК підписав контракт на виробництво металоконструкцій для будівництва відкритого аквапарку в Полтавській області.

  В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

  В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для "Укрзалізниці" може досягати 600 гривень, а в приміському - 80 гривень.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому харківському концерну «Українські енергетичні машини».

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Зараз читають

  Бучацький мальтозний завод продали за 40 млн гривень

  На онлайн-аукціоні, який відбувся учора, 18 жовтня, продали завод на Тернопільщині. Йдеться про цілісний майновий комплекс державного...

  Україна має величезний потенціал для виробництва біогазу – Вітренко

  Для забезпечення енергонезалежності України поряд з нарощуванням видобутку природного газу потрібно налагодити масштабне виробництво біогазу.

  В Міноборони починають створення кібервійськ

  Міністерство оборони започатковує нові підходи щодо забезпечення Збройних Сил України роботизованими системами, а в рамках опанування кібердоменом...

  Перероблений пластик використали для облаштування дитячого майданчику в Івано-Франківську

  В Івано-Франківську з переробленого пластику облаштовують елементи для дитячого майданчика. Знаходиться він у дворі будинку, що на...