9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

На Житомирщині збудують сім сонячних електростанцій

В області підписали меморандум з інвесторами на реалізацію семи проектів будівництва сонячних електростанцій. Загальна потужність проектів становить близько 245 МВт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Altostrata Energy Limited (Ірландія) має намір будувати СЕС на 65 МВт в селищі Лугини Лугинського району, та вже уклало договір оренди та веде роботи з проектування.

Upgrade Energy (Бельгія) має намір будувати СЕС на 25-30 МВт в Коростенському районі. У лютому вже почалося будівництво першої черги об’єкта потужністю 5,9 МВт.

Global Ecopower SA (GEP, Франція) затвердила техдокументаію по оцінці земельних ділянок для будівництва СЕС на 20 МВт на території Хорошевської ОТГ.

Modus Energy International B.V. LLC (Литва) планує будувати СЕС на 35 МВт на території Любарської ОТГ, експлуатуючі організації – ТОВ “болохівських Солар парк 1” і ТОВ “болохівських Солар парк 2”.

ТОВ “Еней Інтернешнл” (Україна) готує землевпорядну документацію для будівництва СЕС потужністю 55 МВт в Брусилівському районі.

Група компаній GESS (США) має намір будувати СЕС на 10 МВт в селищі Чоповичі Малинського району.

Дочірнє підприємство “Нафтогаз-Енергосервіс” виготовляє проектно-кошторисну документацію для будівництва станції на 30 МВт на території Дубищенська сільради Чуднівського району.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають