9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

На Житомирщині вирощуватимуть енергетичну вербу для біопалива

У Житомирській області планують підвищити рівень енергоефективності, використовуючи нові підходи у сфері біоенергетики, зокрема, вирощуючи енергетичну вербу для біопалива.

Про це повідомляє Житомирська ОДА, передає LANDLORD.

Відповідні зміни до плану заходів на 2018-2020 роки у рамках Стратегії розвитку області затвердили депутати обласної ради.

За словами директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Тетяни Вареми, внесені зміни необхідні для того, щоб інвестори могли на території області займатися виробництвом біопалива.

Зокрема, є бажаючі займатися вирощуванням енергетичної верби, – заявила вона.

Варема також зазначила, що найближчим часом відбудуться зустрічі з представниками громад, які можуть запропонувати ділянки, та інвесторами, котрі планують займатися вирощуванням енергетичних рослин.

В повідомленні зазначається, що використання нових підходів до біоенергетики дозволить зменшити знищення лісів і дасть можливість зменшити викиди забруднюючих речовин у навколишнє середовище.

В ОДА сподіваються, що використання біоенергетичних технологій у теплопостачанні дозволить модернізувати об’єкти теплоенергетики і використовувати 610 тис. тонн біомаси, що зменшить викиди у довкілля ртуті, метану та закису азоту, які утворюються при спалюванні природного газу.

Останні новини:

Зараз читають