9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

На Запорізькій АЕС ввели в експлуатацію тренажерний комплекс підготовки персоналу

Запорізька АЕС отримала сертифікат Державної архітектурно-будівельної інспекції на введення тренажерного комплексу спеціальної підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС в промислову експлуатацію.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Енергоатому.

Це знакова подія не лише для Запорізької АЕС, а й для атомної енергетики України. Нам є чим пишатися. Тренажерний комплекс – унікальний об’єкт, прекрасний навчальний центр, оснащений реальним обладнанням реакторного відділення і введення його в промислову експлуатацію – великий внесок в підвищення надійності і безпеки атомних станцій України. Комплекс дозволить готувати ремонтний персонал для всіх АЕС країни, а в перспективі і для всіх країн, що експлуатують реактори типу ВВЕР, – прокоментував подію генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.

Тренажерний комплекс спеціальної підготовки ремонтного персоналу Запорізької АЕС – це один з найуспішніших проектів в сфері ядерної безпеки, який було реалізовано в Україні за підтримки Європейської комісії.

Завдяки застосуванню цілого ряду повномасштабних моделей обладнання, перший в своєму роді тренажер реакторної установки атомного енергоблока, сприятиме підготовці і підвищенню кваліфікації ремонтного персоналу, що дозволить виконувати операції з технічного обслуговування і ремонту на встановленому діючому обладнанні відповідно до найвищих стандартів, як з точки зору забезпечення безпеки ремонтного персоналу, так і з точки зору забезпечення працездатності устаткування, що обслуговується.

Комплекс пропонує нові централізовані системи підготовки і підтримки кваліфікації ремонтного персоналу не тільки для працівників відокремлених підрозділів НАЕК «Енергоатом», а й для фахівців зарубіжних АЕС, ТЕС, персоналу інших галузей промисловості з однотипним обладнанням, студентів вітчизняних і закордонних профільних навчальних закладів з різними рівнями акредитації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають