9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

На Запорізькій АЕС вивчають можливість будівництва двох заміщуючих енергоблоків

На ЗАЕС відбулася установча нарада штабу з будівництва двох заміщуючих енергоблоків під головуванням головного інженера Дмитра Сабадіна.

Тема будівництва нових ядерних енергоблоків в Україні не нова. У 2006 році харківським Енергопроектом були розроблені два варіанти технічних пропозицій щодо можливості розміщення заміщуючих потужностей на майданчику Запорізької атомної електростанції в майбутньому. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Запорізької АЕС.

Серед питань порядку денного на першому місці був аналіз сучасного стану Об’єднаної енергетичної системи в зоні споживання електроенергії, що виробляється Запорізькою АЕС. Обговорювалася також необхідність запуску цільових державних програм з будівництва нових заміщуючих енергоблоків АЕС, відповідно до закону України «Про державні цільові програми».

На установчій нараді штабу детально розглядалася потреба в додаткових водних ресурсах, лініях електропередачі, розподільчих пристроях та іншій інфраструктурі, а також актуальність на поточний момент організації робіт з будівництва блоків заміщення. Обговорювалася і необхідність коригування Дорожньої карти будівництва заміщуючих потужностей.

Наступну нараду штабу з будівництва заміщуючих потужностей на майданчику Запорізької АЕС планується провести в кінці вересня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають