9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

На Запоріжжі побудують дві вітроелектростанції потужністю 200 МВт до 2020 року

 • Цьогоріч у Запорізькій області планують розпочати будівництво Приморської вітроелекростанції і Приморської вітроелектростанції-2 загальною потужністю 200 МВт.

  Як зазначив заступник директора ТОВ “Вінд Пауер” (дочірня фірма “ДТЕК”) Юрій Жабський, реалізацію масштабного проекту відновлять після трьох років “заморозки”, передає EcoTown.

  «Незважаючи на дуже напружену ситуацію і дуже високі ризики, сьогодні нам вдається знаходити порозуміння серед європейських банків, які можуть кредитувати такі великі проекти, – пояснив він. – З огляду на істотний прогрес у вітроенергетичному обладнанні та інфраструктурних рішеннях ми оновлюємо проект Приморської ВЕС: обрали нові топові турбіни компанії General Electric потужністю 3,8 МВт».

  Кожна вітроелектростанція матиме 26 вітрових турбін.

  За словами Юрія Жабського, проекти встановлення Приморської та Приморської ВЕС-2 будуть узгоджуватися з чинним законодавством під контролем українських та міжнародних експертів, а також громадськості. «Проводяться дослідження впливу вітряних електростанцій на навколишнє середовище», – запевняє фахівець.

  У проект, першу чергу якого планують ввести в експлуатацію до січня 2019 року, планується інвестувати близько 9,5 млрд грн (300 млн євро).

  Розпочате у 2013 році будівництво Приморської ВЕС заморозили через події на сході і нестабільну політико-економічну ситуацію в країні.

  Ботієвська ВЕС, яку компанія “Вінд Пауер” запустила у 2014 році, складається з 65 турбін загальною потужністю 200 МВт. євро. Наразі за “зеленим” тарифом ВЕС вже реалізувала більше 2 тис ГВт-год.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Морські порти України з початку року перевалили понад 106 мільйонів тонн вантажів

  Морські порти України в січні-вересні 2021 року скоротили перевалку вантажів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року...

  Чорноморський банк торгівлі та розвитку інвестував 776,2 млн євро в українські проєкти

  Чорноморський банк схвалив 53 інвестиційні проєкти в Україні на 842,7 млн євро. З них вже здійснено фінансування...

  Укрзалізниця збільшить та оновить парк зерновозів та напіввагонів

  У найближчі роки "Укрзалізниця" планує побудувати й оновити понад 30 тисяч піввагонів та майже 15 тисяч зерновозів. ...

  АМПУ спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку профінансують підготовку проєктів концесії в порту Чорноморськ

  19 жовтня було підписано договір між Міністерством інфраструктури України, Європейським банком реконструкції та розвитку і ДП "Адміністрація...