9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

На відстійниках колишнього цукрового заводу на Київщині побудують сонячну електростанцію потужністю 17 МВт

Компанії ТОВ “П.Е.О.” має намір інвестувати у будівництво сонячної електростанції у Яготинському районі.

Проектна потужність електростанції сягатиме 17 МВт. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на «Яготин-Сити».

Засновник компанії ТОВ “П.Е.О.” Чернюк Олег Володимирович розповів, що будівництво станції буде виконуватися за найсучаснішими технологіями, сам же об’єкт планують розмістити на площі 35 га в районі так званих далеких відстійників колишнього цукрового заводу.

Після завершення будівництва станції її підключать через підстанцію до всеукраїнської мережі і буде діяти в рамках програми “зелений тариф” прийнятої урядом.

Подібні «зелені» електростанції вже кілька років діють в Херсонській, Сумській та Київській областях, зокрема аналогічні споруди є в м.Обухів.

Плюси такого проекту очевидні, по-перше для будівництва об’єкта будуть використані не придатні для господарства землі, по-друге всі проекти і узгодження компанія також бере на себе, по-третє до роботи на сонячній станції планують залучити орієнтовно 30 осіб, а це додаткові робочі місця для яготинці , ну і в кінці кінців підприємство планує розвивати й інфраструктуру в місті і у самого об’єкта.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають