9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

На трасі Київ – Чоп встановлять освітлення на сонячних батареях

У Житомирській області на трасі М-06 (Київ – Чоп) планують встановити 30 систем освітлення на сонячних батареях.

Проект передбачає передачу автодороги Київ – Чоп в [wiki]аутсорсинг[/wiki] підрядної компанії, яку визначать за результатами [wiki title=”тендер”]тендеру[/wiki]. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на delo.ua.

“В рамках реалізації проекту на Житомирському ділянці міжнародної автодороги додатково планується установка 10 світлофорних об’єктів та 30 сучасних систем освітлення пішохідних переходів, які будуть працювати на сонячних батареях. Беруться до уваги ділянки дороги підвищеної аварійності та концентрації [wiki]ДТП[/wiki]”, – зазначив начальник управління промисловості, інфраструктури і туризму Житомирської ОДА Роман Крисюк.

Підрядна організація, крім іншого, буде здійснювати експлуатаційне обслуговування дороги (ремонтувати асфальтове покриття, наносити розмітку, ремонтувати бар’єрну огорожу, чистити сніг, прибирати сміття).

Кошти на цей проект надає Міжнародний валютний фонд. Вартість проекту буде визначена після його затвердження і виготовлення проектно-кошторисної документації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають