9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

На території індустріального парку “Біла Церква” запустять завод з виробництва електричних систем Plank Electrotechnic

Завод з виробництва електроустановочних систем Plank Electrotechnic, що входить до складу конгломерату UFuture Investment Group підприємця Василя Хмельницького, восени поточного року почне роботу на території індустріального парку (ІП) “Біла Церква”.

Передаяє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Цієї осені ми отримаємо завод, який вироблятиме продукцію. Її використовуватимуть не тільки в Україні, вона буде спрямована на експорт, в Європу, оскільки всі заводи ми будемо будувати за європейськими стандартами, – повідомив він в інтерв’ю місцевому телеканалу “Крокус” , сюжет якого розміщений на Facebook-сторінці підприємця.

Згідно з інформацією на сайті UFuture, завод Plank Electrotechnic, який буде виробляти електрофурнітуру та інші електротехнічні вироби, в середньому планує випускати 4,6 млн од. продукції в рік. На першому етапі передбачається створити 50 робочих місць, в подальшому з розвитком кластера – до 300.

Ринок електрофурнітури в Україні компанія оцінює в 500 млн грн на рік, при цьому відзначаючи, що українська продукція буде мати конкурентну вартість при високій якості.

На сайті UFuture також зазначається, що запуск зазначеного заводу фактично стане початком роботи кластера Plank, що об’єднує підприємства різних галузей з використанням у виробничому процесі високотехнологічних полімерів і композитів.

Підприємства кластера стануть першими виробничими потужностями на території ВП “Біла Церква”. Вони будуть спеціалізуватися на випуску продукції електротехнічного, будівельного і машинобудівного напрямків.

Зараз в Україні – дефіцит власного виробництва товарів з використанням інженерних полімерів і композитів, особливо високотехнологічних, – зазначається на сайті групи.

На другому етапі в рамках кластера буде запущено виробництво методом екструзії армованих труб для водопроводу і опалювальних систем, монтажних коробів і плінтусів різних габаритів. Крім того, методом пултрузии будуть випускатися композитна арматура, профілі та сітки зі скловолокна.

Згідно з повідомленням на сайті, всі заводи кластера працюватимуть за єдиною технологією контролю якості і на конструкторської базі із загальним постачальником матеріалів і сировини.

Окремо в планах – розвиток логістичних потужностей кластера: буде побудований спеціалізований склад для зберігання пластикової і композитної первинної гранули.

Як підкреслюється, кластер готовий до кооперації з підприємствами України та міжнародними компаніями, що виробляють продукцію з пластмас, полімерів і композитів. Це може бути як оренда потужностей на території ВП, так і спільне інвестування в розвиток подібних проектів в країні.

Наші найближчі плани – в цьому році почати три-чотири заводи і протягом трьох-чотирьох років побудувати 20 заводів, – повідомляє В.Хмельницький.

Останні новини:

Зараз читають