9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 17 Січня, 2021

На території індустріального парку “Біла Церква” запустять завод з виробництва електричних систем Plank Electrotechnic

 • Завод з виробництва електроустановочних систем Plank Electrotechnic, що входить до складу конгломерату UFuture Investment Group підприємця Василя Хмельницького, восени поточного року почне роботу на території індустріального парку (ІП) “Біла Церква”.

  Передаяє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Цієї осені ми отримаємо завод, який вироблятиме продукцію. Її використовуватимуть не тільки в Україні, вона буде спрямована на експорт, в Європу, оскільки всі заводи ми будемо будувати за європейськими стандартами, – повідомив він в інтерв’ю місцевому телеканалу “Крокус” , сюжет якого розміщений на Facebook-сторінці підприємця.

  Згідно з інформацією на сайті UFuture, завод Plank Electrotechnic, який буде виробляти електрофурнітуру та інші електротехнічні вироби, в середньому планує випускати 4,6 млн од. продукції в рік. На першому етапі передбачається створити 50 робочих місць, в подальшому з розвитком кластера – до 300.

  Ринок електрофурнітури в Україні компанія оцінює в 500 млн грн на рік, при цьому відзначаючи, що українська продукція буде мати конкурентну вартість при високій якості.

  На сайті UFuture також зазначається, що запуск зазначеного заводу фактично стане початком роботи кластера Plank, що об’єднує підприємства різних галузей з використанням у виробничому процесі високотехнологічних полімерів і композитів.

  Підприємства кластера стануть першими виробничими потужностями на території ВП “Біла Церква”. Вони будуть спеціалізуватися на випуску продукції електротехнічного, будівельного і машинобудівного напрямків.

  Зараз в Україні – дефіцит власного виробництва товарів з використанням інженерних полімерів і композитів, особливо високотехнологічних, – зазначається на сайті групи.

  На другому етапі в рамках кластера буде запущено виробництво методом екструзії армованих труб для водопроводу і опалювальних систем, монтажних коробів і плінтусів різних габаритів. Крім того, методом пултрузии будуть випускатися композитна арматура, профілі та сітки зі скловолокна.

  Згідно з повідомленням на сайті, всі заводи кластера працюватимуть за єдиною технологією контролю якості і на конструкторської базі із загальним постачальником матеріалів і сировини.

  Окремо в планах – розвиток логістичних потужностей кластера: буде побудований спеціалізований склад для зберігання пластикової і композитної первинної гранули.

  Як підкреслюється, кластер готовий до кооперації з підприємствами України та міжнародними компаніями, що виробляють продукцію з пластмас, полімерів і композитів. Це може бути як оренда потужностей на території ВП, так і спільне інвестування в розвиток подібних проектів в країні.

  Наші найближчі плани – в цьому році почати три-чотири заводи і протягом трьох-чотирьох років побудувати 20 заводів, – повідомляє В.Хмельницький.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  США передали Військово-морським силам України 84 човни

  США передали для потреб Військово-морських сил України в рамках Ініціативи сприяння безпеці України 84 човни, моделі яких не уточнюються.

  В Україні заборонили будівництво без дотримання стандартів енергоефективності

  Відтепер в Україні житлові та громадські будівлі не можна будувати без дотримання мінімальних вимог до енергоефективності. Вони є обов’язковими для новобудов, реконструйованих...

  Зараз читають

  В Україні готують заміну військовому ГАЗ-66 (відео)

  Корпорація «Еталон» готує заміну повнопривідній вантажівці ГАЗ-66. На одному із заводів компанії вже налагодили виробництво індійської вантажівки...

  Україна продовжує імпортувати турецькі тепловізійні станції для ПТРК «Скіф»

  У серпні 2020 року ДП СЗТФ «Прогрес» імпортувало з Туреччини 26 тепловізійних камер EYE-LR-S для приладів наведення...

  Чернігівський завод представив новий тролейбус з автономним ходом

  Корпорація "Еталон" представила новий повністю низькопідлоговий тролейбус великого класу довжиною 12 метрів з автономним ходом 20 кілометрів...

  Запорізька АЕС вперше в історії вийде на свою повну проєктну потужність

  У січні Запорізька атомна електростанція вперше у своїй історії вийде на повну проєктну потужність у 6000 МВт.