9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

На Сумщині інвестори побудують сонячні електростанції та налагодять виробництво енергозберігаючих ламп

blankУ Тростянці зарубіжні інвестори мають намір побудувати сонячні електростанції, є плани про запуск виробництва енергозберігаючих ламп і модернізації існуючого вуличного освітлення.

Чергова робоча зустріч міського голови Тростянця Юрія Бови з німецькими інвесторами – ТОВ зарубіжного права «Норд Ареал Енергі ГмбХ» та ТОВ зарубіжного права «КЛАРУС Леухтен ГмбХ» пройшла 17 травня. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Панорама“.

Німецькі інвестори повідомили, що найближчим часом на земельних ділянках загальною площею 9,0692 га, які були їм передані Тростянецької міськрадою в оренду 14 квітня, розпочнуться передпроектні роботи. Вже досягнуто домовленості з генеральним підрядником – однієї з провідних українських компаній зі значним досвідом по будівництву під ключ сонячних електростанцій ТОВ «Рентехно».

В кінці червня заплановано початок геологорозвідувальних робіт. Крім того, на зустрічі обговорювалася можливість запуску виробництва енергозберігаючих ламп вуличного освітлення в Тростянці за участі та підтримки німецьких інвесторів

Під час наради також йшлося про модернізацію існуючого освітлення в Тростянці за рахунок установки енергозберігаючих ламп німецького виробництва.

Юрій Бова зазначив, що цей напрямок є досить цікавим для впровадження, так як допоможе істотно заощадити бюджетні кошти за спожиту вуличним освітленням електроенергію.

Фахівці міської ради оперативно вивчать питання впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій на вулицях Тростянець, які будуть втілюватися шляхом залучення донорських та кредитних ресурсів, – повідомляє Тростянецький міськрада.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають