9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

На столичній ТЕЦ-6 завершили перший етап будівництва унікального енергоефективного обладнання

 • В рамках інвестиційної програми 2017 року КИЇВЕНЕРГО завершило перший етап будівництва конденсаційного економайзера на водогрійному котлі НАС-209 столичної ТЕЦ-6.

  За рахунок утилізації тепла відхідних газів інноваційне обладнання дозволить отримувати додаткову теплову енергію в розмірі 10% без спалювання газу. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Київенерго.

  Економія природного газу при цьому складе до 10,6 млн м3 газу на рік. Устаткування дасть можливість отримати приріст теплової потужності котла, на якому воно встановлено, від 13 до 17 Гкал/год. Цього достатньо для забезпечення теплом і гарячою водою близько 20-ти 16-поверхівок. Крім того, в результаті реалізації проекту зменшиться річний викид в атмосферу вуглекислого газу на 20 тис. тонн на рік, оксидів азоту на 18,8 тонн на рік і оксидів вуглецю на 10,6 тонн на рік відповідно.

  Підвищення енергоефективності обладнання в умовах зростаючої вартості енергоресурсів – пріоритет всієї української енергетики. Установка конденсаційного економайзера – найбільш значимий проект КИЇВЕНЕРГО в цьому році. Настільки потужне й сучасне обладнання ми встановлюємо одними з перших в Європі. Важливо й те, що за рахунок нового обладнання ми також суттєво покращимо екологічні показники роботи підприємства, – зазначив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко.

  Виробником і постачальником обладнання є литовська компанія «Ексіс Індастріз» – один із лідерів міжнародного ринку в сфері виробництва конденсаційних економайзерів. Загальний обсяг інвестицій в проект складе близько 117 млн грн. Реалізувати проект планується в два етапи, перший з яких вже завершено, а другий буде закінчено на початку 2018 року.

  Відзначимо, що з початку року на Київських ТЕЦ виконані поточні ремонти 12-ти енергетичних і водогрійних котлів та капітальний ремонт блоку №3 ТЕЦ-5. Поставлено обладнання, виконані роботи з реконструкції відкритої розподільчої установки енергоблоку №1 ТЕЦ-5. Повністю виконані роботи по переоснащенню щитів 0,4 кВ на ТЕЦ-5. Триває поточний ремонт водогрійного котла №2 ТЕЦ-6, капітальний ремонт блоку №1 ТЕЦ-6. В процесі виконання роботи по реконструкції баштової градирні №2 на ТЕЦ-6.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий...

  Латвія передала українській армії сім медичних автомобілів

  Учора, 20 січня 2021 року, Латвія передала для потреб Збройних Сил України 7 медичних автомобілів.

  У Карантинній гавані порту Одеси обробляються одночасно п’ять балкерів (фото)

  У Карантинній гавані Одеського морського порту обробляються одночасно п'ять суховантажів.Про це пише ЦТС...

  МАУ підготувала літаки для перевезення вакцин від коронавірусу

  Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" відзначає готовність до транспортування вакцин від коронавірусу на своїх літаках Boeing 737 та...