9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 1 Серпня, 2021

На столичній ТЕЦ-6 завершили перший етап будівництва унікального енергоефективного обладнання

 • В рамках інвестиційної програми 2017 року КИЇВЕНЕРГО завершило перший етап будівництва конденсаційного економайзера на водогрійному котлі НАС-209 столичної ТЕЦ-6.

  За рахунок утилізації тепла відхідних газів інноваційне обладнання дозволить отримувати додаткову теплову енергію в розмірі 10% без спалювання газу. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Київенерго.

  Економія природного газу при цьому складе до 10,6 млн м3 газу на рік. Устаткування дасть можливість отримати приріст теплової потужності котла, на якому воно встановлено, від 13 до 17 Гкал/год. Цього достатньо для забезпечення теплом і гарячою водою близько 20-ти 16-поверхівок. Крім того, в результаті реалізації проекту зменшиться річний викид в атмосферу вуглекислого газу на 20 тис. тонн на рік, оксидів азоту на 18,8 тонн на рік і оксидів вуглецю на 10,6 тонн на рік відповідно.

  Підвищення енергоефективності обладнання в умовах зростаючої вартості енергоресурсів – пріоритет всієї української енергетики. Установка конденсаційного економайзера – найбільш значимий проект КИЇВЕНЕРГО в цьому році. Настільки потужне й сучасне обладнання ми встановлюємо одними з перших в Європі. Важливо й те, що за рахунок нового обладнання ми також суттєво покращимо екологічні показники роботи підприємства, – зазначив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко.

  Виробником і постачальником обладнання є литовська компанія «Ексіс Індастріз» – один із лідерів міжнародного ринку в сфері виробництва конденсаційних економайзерів. Загальний обсяг інвестицій в проект складе близько 117 млн грн. Реалізувати проект планується в два етапи, перший з яких вже завершено, а другий буде закінчено на початку 2018 року.

  Відзначимо, що з початку року на Київських ТЕЦ виконані поточні ремонти 12-ти енергетичних і водогрійних котлів та капітальний ремонт блоку №3 ТЕЦ-5. Поставлено обладнання, виконані роботи з реконструкції відкритої розподільчої установки енергоблоку №1 ТЕЦ-5. Повністю виконані роботи по переоснащенню щитів 0,4 кВ на ТЕЦ-5. Триває поточний ремонт водогрійного котла №2 ТЕЦ-6, капітальний ремонт блоку №1 ТЕЦ-6. В процесі виконання роботи по реконструкції баштової градирні №2 на ТЕЦ-6.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДАХК «Артем» отримала понад $200-мільйонний контракт на виробництво ракет Р-27

  ДАХК «Артем» отримала найбільший за останні 10–15 років контракт на постачання авіаційних ракет Р-27 закордонному замовнику. Його...

  Міноборони замовило ремонт 235 радянських вантажівок

  За низкою тендерів Міноборони цьогоріч мають бути відремонтовані понад 200 вантажних автомобілів радянського модельного ряду: КамАЗ, КрАЗ, МАЗ та Урал, загалом на...

  Мінінфраструктури розраховує передати першу дорогу в управління приватної компанії у 2023 році

  Міністерство інфраструктури розраховує, що передача приватному інвестору першої ділянки автомобільної дороги в рамках пілотного проєкту державно-приватного партнерства (ДПП) відбудеться у 2023 році.

  В Одеському аеропорту відкрили нову злітно-посадкову смугу

  В Одесі завершилося будівництво нової злітно-посадкової смуги, яке почалося у 2017 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на КорреспонденТ.

  Для українських туристів відкрились ще 14 країн Європейського Союзу

  Чотирнадцять країн Європейського Союзу дозволили в'їзд для українських туристів в рамках ослаблення обмежень, введених раніше для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

  «АвтоКрАЗ» відвантажив партію вантажівок до країни Європейського Союзу (фото)

  Кременчуцьке ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажує чергову партію автомобільної техніки для іноземного замовника.Повідомляє Національний Промисловий Портал.На...

  Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

  Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів типу Island.

  У Запоріжжі встановили останню секцію прогонової будови верхової частини вантового мосту (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники встановили на тимчасові опори шосту, останню секцію прогонової будови верхової частини вантового моста.

  Зараз читають

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у...

  В Одеському аеропорту відкрили нову злітно-посадкову смугу

  В Одесі завершилося будівництво нової злітно-посадкової смуги, яке почалося у 2017 році.Передає Національний Промисловий...

  У Туреччині почали формувати корпус корвету для ВМС України (фото)

  Для першого корвету типу Ada (проєкт MILGEM) для Військово-морських сил України, будівництво якого почалося у січні 2021...

  Харківський коксовий завод модернізує виробництво та розширює штат

  Коксовий завод "Новомет" розпочав програму з модернізації виробництва, покращення екологічних показників та створив нові робочі місця.