9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

На Старобешівській ТЕС відновили ремонтну базу для виконання робіт по електронасос

blankРаніше на Старобешівській ТЕС працювала окрема бригада, що спеціалізувалася на капітальному ремонті внутрішніх корпусів живильних і конденсатних насосів. Однак з часом ці специфічні роботи почав виконувати персонал підрядної організації в заводських умовах. Повідомляє Національний промисловий портал.

З 2014 року логістичні операції з відправки й отримання обладнання значно ускладнені, отже, на станції прийнято рішення відновити ремонтну базу і провести навчання спеціалістів, щоб виконувати роботи власними силами. Тепер розборку, дефектацію, ремонт і зборку ЖЕН і КЕН будуть виконувати безпосередньо на підприємстві. На місці демонтованого генератора блоку №3 першої черги станції вже змонтовано стенд-майданчик для ремонту внутрішніх корпусів ЖЕН. Підготовлено кадри – зі складу бригади з ремонту живильних і конденсатних насосів виділено трьох слюсарів, які опановують тонкощі ремонту внутрішніх корпусів під наглядом провідного інженера цеха з ремонту турбінного обладнання Володимира Гречкосія.

За словами наставника, для виконання цієї роботи необхідні неабиякі фізичні зусилля, знання устрою механізму, ремонтне оснащення і спецінструмент.

Зараз нова бригада займається розборкою і дефектацією внутрішніх корпусів двох живильних насосів, що потребують капітального ремонту. Після цього будуть закуповуватись запчастини. Самостійно виготовляти запчастини до ЖЕН і КЕН на станції поки не беруться – вони мають складні конфігурації, в їх виробництві застосовується дорогий метал. Після того, як спеціалісти отримають необхідні деталі, почнуть збирати обладнання. На Старобешівській ТЕС підрахували, що такий ремонт економить не лише час, але і гроші підприємства, що в сьогоднішніх умовах є особливо актуальним.

Крім того, на електростанції тепер є свої спеціалісти необхідного профілю, які, виконуючи практичні завдання, зможуть швидко підвищити кваліфікацію, щоб забезпечити оптимальний стан насосного парку ТЕС.

Останні новини:

Зараз читають