9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Січня, 2021

На Старобешівській ТЕС відновили ремонтну базу для виконання робіт по електронасос

 • Раніше на Старобешівській ТЕС працювала окрема бригада, що спеціалізувалася на капітальному ремонті внутрішніх корпусів живильних і конденсатних насосів. Однак з часом ці специфічні роботи почав виконувати персонал підрядної організації в заводських умовах. Повідомляє Національний промисловий портал.

  З 2014 року логістичні операції з відправки й отримання обладнання значно ускладнені, отже, на станції прийнято рішення відновити ремонтну базу і провести навчання спеціалістів, щоб виконувати роботи власними силами. Тепер розборку, дефектацію, ремонт і зборку ЖЕН і КЕН будуть виконувати безпосередньо на підприємстві. На місці демонтованого генератора блоку №3 першої черги станції вже змонтовано стенд-майданчик для ремонту внутрішніх корпусів ЖЕН. Підготовлено кадри – зі складу бригади з ремонту живильних і конденсатних насосів виділено трьох слюсарів, які опановують тонкощі ремонту внутрішніх корпусів під наглядом провідного інженера цеха з ремонту турбінного обладнання Володимира Гречкосія.

  За словами наставника, для виконання цієї роботи необхідні неабиякі фізичні зусилля, знання устрою механізму, ремонтне оснащення і спецінструмент.

  Зараз нова бригада займається розборкою і дефектацією внутрішніх корпусів двох живильних насосів, що потребують капітального ремонту. Після цього будуть закуповуватись запчастини. Самостійно виготовляти запчастини до ЖЕН і КЕН на станції поки не беруться – вони мають складні конфігурації, в їх виробництві застосовується дорогий метал. Після того, як спеціалісти отримають необхідні деталі, почнуть збирати обладнання. На Старобешівській ТЕС підрахували, що такий ремонт економить не лише час, але і гроші підприємства, що в сьогоднішніх умовах є особливо актуальним.

  Крім того, на електростанції тепер є свої спеціалісти необхідного профілю, які, виконуючи практичні завдання, зможуть швидко підвищити кваліфікацію, щоб забезпечити оптимальний стан насосного парку ТЕС.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод «Маяк» представив мультикаліберну платформу «КалашНаш»

  Українське підприємство Завод «Маяк», що входить до складу концерну «Укроборонпром» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш».

  Перша концесійна дорога в Україні може з’явитися цього року

  Україна у 2021 році почне реалізацію першої концесійної дороги, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Кернел” реалізовує низку надважливих інфраструктурних проєктів в порту Чорноморськ

  У компанії "Кернел" озвучили плани з розвитку перевалочних потужностей компанії в порту Чорноморськ.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Чергова партія гелікоптерів H125 готується до відправлення українським прикордонникам

  Для Державної прикордонної служби України готується для відправлення чергова партія гелікоптерів Airbus Н125.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Довгоочікувана реформа мережі наукових установ є пріоритетним завданням для НАН України

  На 2021 рік запланована реформа мережі наукових установ Національної академії наук України.Про це заявив Президент НАН України...

  «Укроборонпром» не полишає надій добудувати другу «Мрію»

  Державний концерн "Укроборонпром" шукає закордонного інвестора для реалізації проєкту "Мрія-2".Про це гендиректор ДК "Укроборонпром" Юрій Гусєв заявив в ефірі телеканалу...

  Уряд виділив майже півтора мільярда гривень на будівництво аеропорту в Дніпрі

  Для будівництва нового аеропорту в Дніпрі уряд виділив 1 мільярд 400 мільйонів гривень на нинішній рік.Передає Національний Промисловий...

  КБ «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс в інтересах іноземного замовника

  Державне київське конструкторське бюро «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс ближньої дії для іноземного замовника.Про це в інтерв’ю розповів...

  Зараз читають

  В Україні незабаром почнуться випробування вітчизняного кулемета калібру 12,7 мм (фото)

  ПАТ "Завод "Маяк" планує стати третім виробником кулеметів калібру 12,7 мм на пострадянському просторі. Новий кулемет проєктувався...

  Українська приватна компанія розробила новий бойовий модуль «Воля»

  В Україні показали новий бойовий модуль для бронетехніки під назвою «Воля», розробки Nova Technology.

  Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

  Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Полтаві розпочали виробництво залізничних та автомобільних цистерн

  Полтавський вагонобудівний завод Групи ТАС виготовив для оператора рухомого складу ТАС-Логістик 10 нових залізничних цистерн.