9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

На Шебелинському ГПЗ вироблятимуть дизельне пальне високої якості

На Шебелинському ГПЗ вироблятимуть дизельне пальне з ультранизьким вмістом сірки.

Завод став першим у світі підприємством, яке встановило каталізатор гідроочищення останнього покоління, призначений для виробництва дизпалива високої якості. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Харківської ОДА.

ПАТ «Укргазвидобування» завершило наймасштабніший за останні 10 років ремонт Шебелинського газопереробного заводу. Він першим у світі встановив каталізатор гідроочищення останнього покоління компанії UOP (США), призначений для виробництва дизпалива з ультранизьким вмістом сірки, – розповіли в Управлінні паливно-енергетичного комплексу ХОДА.

Завдяки проведеним роботам, відтепер Шебелинський ГПЗ зможе перейти на проведення одного планового ремонту на рік, замість двох, як це було раніше.

У подальших планах Шебелинського ГПЗ – поглиблення перероблення нафтопродуктів, збільшення виробництва на 200 тис. тонн до 2019 року, а також будівництво обладнання гідроочищення та ізомеризації для випуску бензину стандарту «Євро-5».

Керівництво заводу має намір вийти на перероблення 800 тис. тонн нафтопродуктів на рік. Для цього у підприємство планують інвестувати близько 150 млн долл., – уточнили в Управлінні ПЕК.

Останні новини:

Зараз читають