9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

На шахті “Степова” ДП “Львіввугілля” ввели в експлуатацію нову лаву

На одній із шахт ДП “Львіввугілля”, а саме “Степова”, державна комісія прийнята в експлуатацію нову лаву №132, яка має запаси вугілля майже 164 тис тонн.

Про це повідомив директор департаменту ПЕК та енергозбереження Михайло Мельник, передає Національний промисловий портал.

Лава обладнана механізованим комплексом 2КД-90, видобувним комбайном РКУ-10 і конвеєром СП-26У.

Довжина лави від 150 м з нарощенням до 220 м, виїмкова потужність пласта 1,35 м. Довжина виїмкового стовпа – 312 м. Марка вугілля – Г із експлуатаційною зольністю – 34,5%.

Гірники планують видобути з нової лави 10750 тонн  вугілля у травні, а в червні планується збільшити видобуток вугілля  до 17000 тонн.

Крім того, 23 травня 2018 року КМУ надав державним шахтам гарантії за кредитами і затвердив їх умови. Прийняте рішення стосується реалізації двох інвестпроектів для ДП Львіввугілля щодо “Технічне переоснащення ВП “Шахта “Відродження” та “Оснащення нових лав ВП “Шахта “Степова” на суму 340,3 млн грн. Ці інвестпроекти передбачають модернізацію, реновацію гірничо – шахтного обладнання ДП «Львіввугілля» і, як наслідок, збільшення видобутку, досягнення беззбитковості, отримання прибутків, забезпечення фронтом очисних робіт, збереження робочих місць, суттєве збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають