9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

На Полтавщині ввели в експлуатацію нову газову свердловину

Група компаній «ГЕО АЛЬЯНС» завершила буріння та ввела в експлуатацію нову свердловину на Луценківському родовищі, що на Полтавщині.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Нова свердловина, глибиною 5340 метрів, була успішно пробурена на Луценківському родовищі, що розташоване у Лохвицькому районі Полтавської області. Свердловина похило-спрямованого типу бурилась однією з найбільш сучасних установок в Україні із залученням кращих світових та українських сервісних підрядників.

Буріння проводилося безамбарним методом на розчині з вуглеводневою основою та технологією осушення з подальшим вивезенням шламу. Цей метод буріння максимально зменшує вплив на навколишнє природне середовище. В геологічній частині, було проведено комплекс досліджень, деякі з яких в Україні раніше ніколи не проводилися. Для цього було залучено унікальне для нашої країни обладнання і фахівців світового лідера в цій галузі – компанії Schlumberger. Для експлуатації був спущений комплект НКТ Cr13 з преміальними різьбовими з’єднаннями та пакером, що дозволяє не тільки збільшити термін експлуатації свердловини без капітальних ремонтів, але й дає можливість проводити більш широкий спектр робіт по інтенсифікації притоку.

Фото GEO ALLIANCE GROUP.

Результати досліджень показують значний потенціал свердловини. В даний момент проводяться випробування і вже отримано хороший дебіт. У подальших планах компанії – протестувати ще один вищезалягаючий горизонт, який є основним цільовим об’єктом і має всі шанси показати відмінні результати.

Останні новини:

Зараз читають