9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

На початку наступного року на горі Карачун встановлять вітротурбіну потужністю 5 МВт

На початку 2019 року в районі гори Карачун почнуться монтажні роботи вітротурбіни потужністю 5 МВт, на якій будуть розміщуватися 3 оглядові майданчики. Передає bizshid.com.

«Робота над проектом тривала протягом року, – розповів журналісту «Бізнес-Схід» під час презентації проекту на Форумі креативних ініціатив головний конструктор ТОВ «Фурлендер Відтехнолоджі» Артем Філіппскіх. – В Україні є подібні турбіни, але їх потужність не більше 3 МВт. Наш проект – це не просто установка, яка буде виробляти електроенергію. Вітряк сконструйований з можливістю на нього піднятися і побачити місто з висоти пташиного польоту».

Турбіна передбачає розміщення трьох оглядових майданчиків висотою від 10,7 до 125 метрів. Піднятися на них по сходах зможе кожен бажаючий.

«Збірка конструкції буде проходити в заводських цехах підприємства. Роботи з монтажу вітротурбіни почнуться вже в кінці січня 2019 року. Тоді ж і з’явиться перша оглядовий майданчик», – зазначив Артем Філіппскіх.

«Фурлендер Віндтехнолоджі» – єдиний в Україні виробник сучасних вітроенергетичних установок, який займається будівництвом вітропарків. За короткий проміжок часу з 2010 року по теперішній час компанією побудовані та введені в експлуатацію 7 вітропарків в Україні та один вітропарк в Республіці Казахстан.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають