9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

На Південноукраїнській АЕС запустили у роботу 3-й та 4-й бризкальні басейни для збільшення виробництва електроенергії

ДП “НАЕК “Енергоатом” ввів в експлуатацію 3 та 4 бризкальні басейни для охолодження води на Південноукраїнській АЕС, що дозволить зняти обмеження та збільшити виробництво електроенергії на станції в літній період завдяки зниженню температури у ставку-охолоджувачі

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу “Енергоатому”.

“Зниження температури сприятиме: збереженню довкілля, флори та фауни ставка-охолоджувача, зняття обмежень у виробництві електроенергії влітку, які були зумовлені недостатнім охолодженням, та відповідно збільшити обсяги виробництва електроенергії на ПУАЕС”, – пояснили в НАЕК.

Наразі на Південноукраїнській АЕС працюють чотири з п’яти запланованих бризкальних басейнів і це допоможе знизити на 7-8 градусів температуру води у ставку-охолоджувачі в літній період.

“Під час війни компанія продовжила реалізацію раніше розпочатих інвестиційних програм і проєктів, особливо тих, які можуть мати значний ефект у короткостроковій перспективі. І це – незважаючи на заподіяні окупантами збитки, проблеми з логістикою та постачанням обладнання, комплектуючих і матеріалів”, – заявили в “Енергоатомі” з посиланням на главу НАЕК Петра Котіна, який брав участь у запуску басейнів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають