9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

На Миколаївщині запрацювала найпотужніша в Україні вітроенергетична установка

В Березанському районі Миколаївської області був здійснений урочистий запуск другої черги Тузлівської вітроелектростанції

Комплекс є частиною Вітряного Парку Причорноморський. В рамках реалізації другої черги проекту, що реалізується компанією ТОВ «УК Вітряні парки України» було створено і введено в експлуатацію новий вітрогенератор потужністю 3,2 МВт, що на сьогодні є найпотужнішім в Миколаївській області і на Півдні України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “Зроблено в Україні

Більшість компонентів вітрогенераторів ТОВ «УК Вітряні парки України» проектуються і створюються на краматорському заводі ТОВ «Фурлендер Виндтехнолоджи». Крім того, до створення вітроелектростанцій в Миколаївській області активно залучаються і представники регіонального бізнесу. Так, миколаївське підприємство ТОВ «Еста ЛТД», що є членом РТПП Миколаївської області, виготовляє ряд високотехнологічних композитних елементів зі склопластику для вітрогенераторів, серед яких: кабіни гондол для турбін та кожухи ступіц.

Монтажні та будівельні роботи при створенні нових генеруючих потужностей виконувала миколаївська компанія ПРАТ «СК Житлопромбуд-8».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають