9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Жовтня, 2021

На Миколаївщині мають намір побудувати сонячну електростанцію потужністю 6МВт з навчальним центром

 • У Первомайську мають намір побудувати сонячну електростанцію потужністю 6МВт з навчальним центром.

  Проект реалізуватиме інвестиційний фонд «Сан Пауер», який спеціально створить дочірнє підприємство «Сан Пауер Первомайськ», передає Николаевские Известия. За матеріал EcoTown.

  Передбачається, що сонячна електростанція розташується на ділянці площею 12 гектарів. Зводити СЕС біля міського звалища, як пропонувалося раніше, інвестори відмовились через відсутність необхідної енергетичної інфраструктури для підключення.

  Станція буде працювати без акумуляторів, безпосередньо передаючи енергію в мережу. Гарантійний термін експлуатації СЕС – 20 років. Забруднення ж панелей становить всього близько 1% у рік.

  Реалізація проекту забезпечить додаткові надходжень у бюджет: крім орендної плати за землю, місто отримуватиме ще й 2,4 млн гривень податку на прибуток щорічно.

  Інвестори обіцяють ввести в експлуатацію сонячну станцію за рік. Будівництво об’єкту, яке триватиме близько 6 місяців, дозволить створити 70 робочих місць. «Сан Пауер» має намір залучити до зведення СЕС місцевих підрядників.

  Примітно, що на сонячній станції буде функціонувати навчальний центр. Керуватиме роботою СЕС фахівець з штату компанії, на інші посади візьмуть первомайців.

  У перспективі розглядається можливість участі інвестора у соціальних проектах, і навіть облицюванні старих будівель сонячними панелями.

  Міські депутати за питання виділення землі для будівництва сонячної електростанції голосували мляво. Як результат, виділення землі було схвалене за умови підписання інвестором договору про участь у соціальних проектах.

  Сьогодні компанія «Сан Пауер» активно будує сонячні станції в Україні і наразі займає 14% ринку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ЄС надав Україні 600 мільйонів євро фінансової допомоги

  Єврокомісія 25 жовтня перерахувала Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги внаслідок пандемії. Передає Національний Промисловий...

  Перша іноземна компанія отримала атестацію “Укрзалізниці” на ремонт тепловозів

  Даугавпілський локомотиворемонтний завод (Латвія) отримав дозвільні документи "Укрзалізниці" на ремонти тепловозів, ставши таким чином першим з іноземних підприємств, що пройшли подібну атестацію.

  До України прибула третя за жовтень партія озброєння з США

  До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Ніжинський консервний завод” модернізує виробництво

  “Ніжинський консервний завод” на Чернігівщині модернізує обладнання, зменшивши людський фактор у процесі виробництва. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  У миколаївському порту відремонтують під’їзні залізничні шляхи

  Міністерство інфраструктури України опублікувало фінплан Миколаївського порту на 2022 рік. Згідно з планом, МІУ виділить на ремонт залізничних колій 9,6 млн грн.

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  У Кам’янці-Подільському починають будувати другу чергу насіннєвого заводу

  Компанія «КВС-Україна» починає будувати другу чергу свого комплексу з кондиціювання насіння у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині.

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про...

  Бучацький мальтозний завод продали за 40 млн гривень

  На онлайн-аукціоні, який відбувся учора, 18 жовтня, продали завод на Тернопільщині. Йдеться про цілісний майновий комплекс державного...

  Порт Ніка-Тера прийняв найдовше судно у своїй історії

  Порт Ніка-Тера, що входить в структуру Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною у своїй історії –...