9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

На Львівщині запрацювала нова котельня на альтернативному твердому паливі (відео)

У Дрогобичі, що на Львівщині, тривають тестові пуски нової котельні на твердому паливі.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення міської ради Дрогобича.

Вона дозволить зменшити споживання газу на 20% вже в цьому сезоні.

У Дрогобичі триває реалізація другої черги проєкту з заміщення газу альтернативними видами палива.

На відкриття котельні прибув інвестор, співвласник компанії «Альтеренерго захід» Андрій Бєлий. Спеціалісти компанії допомагали КП «Дрогобичтеплоенерго» проводити пусконалагоджувальні роботи.

Андрій Бєлий розповідає, що на котельні встановлено сучасне вітчизняне обладнання, яке не поступається закордонному.

«Це дає можливість обслуговувати його тут на місці. Нема потреби викликати спеціалістів для налаштування, діагностики чи заміни якоїсь деталі з-за кордону. Для такого проєкту недостатньо одного інвестора, тому ми працюємо у тісній співпраці з міською радою, КП «Дрогобичтеплоенерго» та ще одним партнером, який може постачати нам сировину», – розповідає інвестор.

За словами директора КП «Дрогобичтеплоенерго»Ігоря Хом’яка – нова котельня дозволить зменшити споживання газу на 20%. Його замінять альтернативні види палива – щепа та відходи аграрного сектору.

«Завдяки реалізації цього проєкту, ми зможемо замістити 20% газу альтернативним паливом вже зараз і таким чином – зменшити споживання газу, оскільки держава встановлює ліміти і вже зараз постачання газу зменшили ще на 10%. Окрім того, споживач отримає на 10% нижчу ціну. У планах – обладнання ще однієї котельні – у Стебнику, що сукупно дозволить нам замінити газ альтернативним паливом до 50%», – зазначає директор «Дрогобичтеплоенерго».

Протягом найближчого тижня робота котельні триватиме у тестовому режимі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають