9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

На Львівщині українсько-канадське підприємство побудує сонячну електростанцію потужністю 3-5МВт

У 40 км від Львова, в місті Глиняни, українсько-канадське підприємство ТзОВ «Pure power» побудує сонячну електростанцію.

У травні наступного року у місті Глиняни, що на Львівщині, відкриють сонячну електростанцію потужністю 3-5 МВт. Будувати електростанцію має українсько-канадське ТзОВ «Pure power». Про це розповів міський голова Глинян Ігор Шульга, передає Національний промисловий портал, з посиланням на tvoemisto.tv.

Ми вже розробили детальний план територїі та дали дозвіл на початок розробки проекту землеустрою. Станція буде розташована на ділянці 10 га. У травні мають закінчити будівництво і запустити електростанцію, – зазначив він.

За даними бізнес-пошукової системи YouControl, підприємство «Pure power» належить Стараку Яро Джозефу та Андрію Табінському. Розмір статутного капіталу ТзОВ – 1 млн грн.

Інвестор продаватиме електроенергію за «зеленим тарифом» у загальну мережу. Згідно з планами, на підприємстві працюватиме 5 місцевих жителів Глинян. Поки що точна сума інвестицій у станцію невідома. Проект розроблений колективом ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем» на замовлення виконавчого комітету Глинянської міської ради.

Останні новини:

Зараз читають