9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

На Ладижинській ТЕС штучний інтелект буде розпізнавати порушення безпеки праці

На Ладижинській ТЕС запровадили систему розпізнавання порушень безпеки праці «Farseer», яка працює з використанням комп’ютерного зору та нейронних мереж.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Технологія в режимі реального часу аналізує зображення з камер спостереження та фіксує порушення. Наприклад, відсутність у працівників захисної каски чи окулярів, або перебування в забороненій зоні. Для цього на підприємстві встановили 25 камер у зонах підвищеної небезпеки. Інформація про порушення безпеки праці відразу передається відповідальному персоналу.  

У майбутньому система також виявлятиме паління у невстановлених місцях та людей, що працюють на висоті без використання необхідного спорядження. За словами директора ДТЕК Ладижинської ТЕС Ігоря Снєгіна, головне завдання системи — профілактика порушення техніки безпеки.

Життя і здоров’я персоналу є для нас пріоритетом. І ця система не для того, щоб карати, вона для запобігання, для покращення техніки безпеки, – сказав Ігор Снєгін.

Розробником системи «Farseer» є українське технологічне об’єднання Limpid Group. Впровадження системи відбувалося в рамках пілотного проєкту ДТЕК. Вже у найближчі 6-8 місяців таку технологію компанія планує запровадити й на інших своїх підприємствах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають