9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

На Київській ГАЕС ввели в експлуатацію гідроагрегат (фото)

На Київській ГАЕС відбулося введення гідроагрегату № 2 у дослідну експлуатацію після реконструкції. Реконструкцію агрегату проводили АТ «Турбоатом» спільно з ДП «Завод «Електроважмаш». Роботи виконувались за кошти Європейського Інвестиційного Банку та  Європейського банку реконструкції та розвитку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку ПрАТ “Гідроенерго”.

Урочистий пуск агрегату відбувся за участі керівника Представництва Європейського Інвестиційного Банку в Україні, генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Ігоря Сироти, генерального директора АТ «Турбоатом» Віктора Суботіна, директора Державного підприємства завод «Електроважмаш» Дмитра Костюка та технічного директора ПрАТ «Дніпро-Спецгідроенергомонтаж».

Завдяки встановленим новий турбіні та генератору приріст потужності гідроагрегату № 2 Київської ГАЕС нині складає 5,3 МВт, тож потужність агрегату зросла до 46,8 МВт.

У Європейського Інвестиційного банку в Україні близько 38 проєктів на суму шість мільярдів євро. Цей проєкт є особливо важливим для нас, оскільки він перший у сфері енергетики. Також він є надзвичайно важливим з точки зору екології. Ми підрахували, що реалізувавши цей проєкт, зможемо знизити обсяги викидів вуглецевих газів в атмосферу на 380 кілотонн на рік, — зазначив керівник представництва Європейського Інвестиційного Банку в Україні Жан-Ерік де Загон.

На разі на Київській ГАЕС проводяться роботи за  контрактом UHE/TFCS1/C/3-13 на реконструкцію гідроагрегатів № 2, 4, 6. Сума контракту 468,7 млн грн. Це перший у своєму роді контракт, який передбачає комплексну реконструкцію агрегату «під ключ». В результаті його реалізації вдалося зекономити 30 % коштів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають