9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

На Київщині побудують біогазову станцію

У селищі міського типу Велика Димерка Київської області зведуть
біогазову установку, яка працюватиме на фермерських відходах та залишках городини. Сума інвестицій в проект становить понад 3 млн євро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Трибуна Бровари“.

Розробку технічної документації для будівництва біогазової установки депутати погодили ще у серпні 2018 році, після чого двічі проводилися громадські слухання. Будівництво об’єкту розпочнуть у травні-червні, а здати об’єкт в експлуатацію планують восени.

Ідея розміщення біогазустановки у Великій Димерці стала можливою завдяки власнику земельної ділянки — Сергію Плаксі, який одразу зрозумів користь від підприємства, — каже керівник проекту, директор Броварського заводу металоконструкцій Віктор Бобровський.

Установка працюватиме за технологією німецької компанії “Агрікомп” та дозволить не лише ефективно утилізувати відходи тваринництва та рослинництва, виробляючи електроенергію, а й дозволить отримувати біологічні добрива

Планується, що сировиною установка забезпечуватиметься у першу чергу від діяльності фермерського господарства “Журавушка”.

Для Великої Димерки це надзвичайно актуальна проблема. Від масового спалювання бур’янів навесні, а особливо восени селище перетворюється на потужну димову трубу, — каже голова селищної ради Великодимерської громади Анатолій Бочкарьов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають