9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Кіровоградській області запустили перший в області біогазовий комплекс (фото)

Поблизу села Капітанівка офіційно відкрили перший в Кіровоградській області біогазовий завод, який працюватиме на кукурудзяному силосі і жомі цукрових буряків. Роботу заводу забезпечує персонал з 50-ти працівників.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “ЭлектроВести”.

Потужності заводу дозволяють переробляти протягом доби близько 165 тонн силосу і 165 тонн жому. Сировина надходитиме від власних підприємств холдингу. Потужність підприємства становить 6 МВт. Завод складається з двох комплексів – термофільної та мезофільної переробки. На кожній з насосних станції розміщені по два ферментатори і одному згущувачу для постійного отримання біогазу.

Завдяки обладнанню ми можемо переробляти будь-який вид органічної сировини: нині запустили на кукурудзяному силосі і на жомі цукрових буряків, але також можемо переробляти курячий послід. До того ж у системі перемішування субстрату не використовуємо мішалки, кожна з яких споживає 45 кВт/год й економимо електроенергію, – йдеться у повідомленні.

Завод забезпечуватиме теплом і електроенергією понад 35 тис. домогосподарств. На власні потреби підприємство використовуватиме 8% від отриманої електроенергії, решту продаватиме за «зеленим» тарифом. Отримане тепло повторно використовуватиме для видобутку біогазу.

Будівництво підприємства було розпочато в грудні 2018 року. Інвестиції у будівництво становили 23 млн євро. Комплекс було побудовано в пaртнерстві з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають