9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

На Кременчуцькій ГЕС за участю міжнародних компаній провели нараду щодо реконструкції агрегатів

На Кременчуцькій ГЕС відбулася передтендерна нарада за участі міжнародних компаній.

У філії «Кременчуцька ГЕС» відбулася передтендерна нарада щодо реконструкції поворотно-лопатевих агрегатів та відвідування об’єкту.

Участь у нараді взяли представники, які придбали тендерні документи. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укргідроенерго.

Під час наради відбулася презентація проекту «Реабілітація гідроелектростанцій», відповідно до якого розпочато тендерну процедуру на реконструкцію гідроагрегатів № 4 та 5 Кременчуцької ГЕС. Ціллю реконструкції є продовження працездатності гідроагрегатів на термін 40 років, а також підвищення потужності г/а з 58 МВт до 60 МВт.

Варто зазначити, що проект «Реабілітація гідроелектростанцій» пройшов вже 2 етапи програми реконструкції у 1996-2002 та 2005-2016 рр. Згідно проекту, у третьому етапі, реконструкції  підлягають турбіни та генератори. Даний проект став можливим завдяки кредитним коштам Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку.

Тож на нараді учасників тендерної процедури було ознайомлено з об’ємом поставок, умовами монтажу/демонтажу та об’єктом в цілому. Представники компаній-учасниць оглянули пульт управління станції, машинний зал, гідроагрегати № 4 й 5 та монтажний майданчик.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають