9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

На італіському заводі пройдуть випробування обладнання для бризкальних басейнів Південно-Української АЕС

На початку липня робоча комісія в складі фахівців ВП ПУАЕС і ДП «НАЕК «Енергоатом» на майданчику італійського заводу-виробника насосного обладнання «Termomeccanica Pompe» здійснить приймальні випробування одного з п’яти насосів для бризкальних басейнів, що будуються в рамках проекту реконструкції системи техводопостачання атомної станції.

Про це було повідомлено 22 червня на засіданні оперативного штабу з реалізації проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання. Робота блоків 1…3 на Ташлицькому водосховищі та бризкальних басейнах Південно-Української АЕС». Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Енергоатому.

Умови контракту з «Termomeccanica Pompe» передбачають, що один з п’яти насосів буде зібраний на їх майданчику, – пояснила керівник Дирекції з інвестицій і перспективного розвитку ДП «НАЕК «Енергоатом» Тетяна Амосова. – Наша робоча група виконає прийняття працюючого насоса в зборі. Після цього насос буде розібрано, і разом з іншими направлено на южно-український майданчик.

Засідання оперативного штабу пройшло під головуванням віце-президента НАЕК «Енергоатом» Айдина Айсіна. У його перебігу обговорювалася реалізація графіка робіт і стан розробки проектної документації. Детально зупинилися на питаннях підписання додаткової угоди з заводом-виробником «Termomeccanica Pompe» про постачання заставних частин для всіх п’яти насосних агрегатів бризкальних басейнів, а також забезпечення участі шеф-інженера в монтажі помпових агрегатів на южно-українському майданчику. Постачання заставних деталей очікується на початку липня. Після цього розпочнеться їх монтаж на позначці «-12» будівлі насосної станції і, як стверджують фахівці, побоювань у зриві цих робіт немає.

Учасники засідання також розглянули хід виконання будівельних робіт, конкурсних торгів з закупівлі великогабаритного та силового обладнання, терміни придбання і монтажу магістрального трубопроводу.

Останні новини:

Зараз читають