9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

На Херсонщині запустили сонячну електростанцію потужністю 10 МВт

Компанія ДТЕК ВДЕ ввела в експлуатацію Тріфанівську сонячну електростанцію (СЕС) потужністю 10 МВт у Херсонській області.

На СЕС встановлено 37 000 сонячних панелей. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на БізнесЦензор.

Станція підключена до Об’єднаної енергетичної системи України і генерує «зелену» електроенергію, – повідомляє компанія.

Будівельні роботи на Тріфанівській сонячній електростанції почалися у березні і були завершені у другій половині липня 2017 року. На СЕС встановлено 37 000 сонячних панелей виробництва JA Solar і інвертори компанії ABB.

За даними «ДТЕК», щорічно електростанція буде генерувати 11-12 млн кВт ∙ год «зеленої» електроенергії, що досить для енергозабезпечення 15 навколишніх сіл.

Завдяки роботі Тріфановской СЕС економія викидів вуглекислого газу в атмосферу складе близько 12 000 тонн на рік за рахунок зниження завантаження підприємств традиційної генерації.

Тріфановская СЕС – перший проект ДТЕК ВДЕ у сонячній енергетиці. Його підсумки ляжуть в основу стратегії розвитку компанії у цьому сегменті, – повідомляє «ДТЕК».

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) Ріната Ахметова.

Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають