9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

На Херсонщині відкрили нову вітроелектростанцію

29 вересня в рамках проведення Х Міжнародного інвестиційного форуму “Таврійські горизонти” у Херсонській області відбулося урочисте відкриття вітропарку “Новотроїцьке”, що розташований поблизу села Сиваське Новотроїцького району

Сума інвестицій вкладених у будівництво вітропарку “Новотроїцьке” становить більше 60 млн євро. Генеральний директор компанії ТОВ “Віндкрафт Україна”, яка займається будівництвом вітропарку Карл Стурен запевнив, що зовсім не боявся вкладати разом зі своїми партнерами значні кошти в проект саме в прикордонній Херсонщині, адже впевнений в інвестиційній безпеці регіону та підтримці з боку місцевої влади.

Максимальна потужність проекту становить 140МВт. Сьогодні ми відкрили парк потужністю 41,4 МВт – це 3 вітряка, всього їх буде змонтовано 12 – розповів Карл Стурен.

В будівництві вітропарку було використано світові новітні розробки у галузі генерації «зеленої» електроенергії. Вітроелектроустановки, що встановлює компанія “Віндкрафт Україна”, є найновітнішими й найсучаснішими не тільки на територіїУкраїни, а й у світі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр ХОДА.

Директор департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності Юрій Шафаренко подякував обласній владі за сприяння розвитку альтернативних джерел енергії, зокрема будівництву вітропарку “Новотроїцьке”. Зі словами підтримки на урочистому відкритті виступили Державний Секретар Міністерства з міжнародної співпраці та розвитку та питань клімату Швеції пані Ева Сведлінг та Посол Швеції в Україні пан Мартін Хаґстрьом та відзначили вагомий внесок компанії «Віндкрафт» у впровадження вітроенергетичних проектів.

До кінця 2018 року компанією планується будівництво нової ВЕС загальною потужністю 96 МВт. Також, закінчується підготовча робота по проекту будівництва ВЕС Каланчак та ВЕС Чаплинка загальною потужністю 600 МВт.

Останні новини:

Зараз читають