9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

На Херсонщині урочисто відкрили Трифонівську сонячну електростанцію

27 вересня у Великоолександрівському районі відбулося урочисте відкриття Трифонівської сонячної електростанції потужністю 10 МВт.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Урядовий портал.

Ще одну сонячну електростанцію успішно зведено і вона вже генерує «чисту» електроенергію для українських родин. Ця подія доводить, що бізнес та фінансові інституції активізувалися у цій сфері. Цьому сприяли законодавчі зміни: удосконалений «зелений» тариф, ліквідована «місцева складова», запроваджені довгострокові договори на «чисту» електроенергію та інші, – повідомив директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності Юрій Шафаренко

Інженерна споруда станції обладнана 37 тисячами сонячних панелей виробництва китайської компанії. Завдяки їхній роботі вже генерується «зелена» енергія, що надходить в Об’єднану енергетичну систему України.

Крім того, за рахунок запуску Трифанівської СЕС поліпшиться екологічна ситуація в регіоні, зокрема, зменшиться кількість викидів СО2 в атмосферу підприємствами традиційної генерації. Даний показник становитиме лише 12 тисяч тон на рік.

Ще однією новацією цієї станції стало перше в області «сонячне дерево», від енергії якого можна підзарядити гаджети, а також його використовуватимуть для вуличного освітлення на станції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають