9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 20 Червня, 2021

На Херсонщині побудують дві сонячні електростанції загальною потужністю 24 МВт

 • У Білозерському районі розвивають сонячну енергетику.

  Голова Білозерської районної державної адміністрації Віктор Романов в інтерв’ю місцевій газеті «Придніпровська зірка» розповів про інвестиційні проекти, які впроваджуються у Білозерському районі, зокрема у галузі альтернативної енергетики, передає Gazeta.ks.

  Так, вже розпочато будівництво сонячних електростанцій у Киселівці (площа 25,6 га, потужність 15 МВт, орієнтовна вартість 15 млн. доларів) та Миролюбівці  (площа 17,1 га, потужність 9 МВт, орієнтовна вартість 10 млн. доларів). Інвестором є ТОВ «Енерджі ПРО».

  Окрім цього триває оформлення документації та громадські обговорення будівництва сонячних електростанцій у Чорнобаївці (площа 13,5 га, потужність 9 МВт, орієнтовна вартість 10 млн. доларів) та у Понятівці (площа 31,2 га, потужність 15 МВт, орієнтовна вартість 15 млн. доларів). Інвестором проектів е ТОВ «Ренджи Татарбунари» та ТОВ «Гуд Енерджи» відповідно.

  У стадії розробки проектної документації «сонячні» проекти у Федорівці, Інгульці та Широкій Балці. Відповідні проектні пропозиції вартістю від 10 до 15 млн. доларів зацікавили інвестора «Таврія Енергобуд», повідомив голова місцевої РДА Віктор Романов.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

  Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ 24 залізничних вокзалів.

  На трасі Н-31 Дніпро-Решетилівка продовжують масштабне будівництво нового шляхопроводу через залізницю (фото)

  На Полтавщині, в рамках будівництва траси Н-31 Дніпро-Решетилівка, мостовики працюють над зведенням нового шляхопроводу через залізницю в с. Бутенки.

  Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів берегової охорони

  Керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці у Чорному морі.

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це розказали у сюжеті Факти ICTV, передає Національний Промисловий...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Про нові...

  Авіакомпанія “Мотор Січ” отримає в лізинг два літаки Ан-140

  Державний концерн Укроборонпром планує підписати з авіакомпанією "Мотор Січ" договір про завершення будівництва і передачі в лізинг двох літаків Ан-140 до кінця...

  КВБЗ готовий виготовити всі замовлені “Укрзалізницею” дизель-потяги до кінця цього року

  Крюківський вагонобудівний завод планує завершити складання шести одиниць тривагонних дизель-потягів ДПКр-3 до кінця 2021 року. Виробництво даних складів передбачено контрактом з "Укрзалізницею"...

  Зараз читають

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний...

  Lockheed Martin презентує в Україні винищувачі F-16

  На міжнародній виставці «Зброя та безпека - 2021» компанія Lockheed Martin Україні презентують винищувачі F-16.

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».

  Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів берегової охорони

  Керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці...