9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 5 Грудня, 2022

На Херсонщині після реконструкції включено під напругу повітряну лінію 330 кВ Новокаховська – Херсонська

Укренерго завершило реалізацію другого міжнародного контракту в рамках масштабного проекту будівництва електролінії 750 кВ Запорізька АЕС – Каховська з підстанцією 750 кВ «Каховська».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укренерго.

На реконструйованій ділянці електролінії 330 кВ Новокаховська – Херсонська замінено 90 залізобетонних та 27 металевих опор. Лінія має унікальні опори при переходах через ріки Інгулець та Дніпро (останні мають 90 метрів заввишки), встановлено 58 опор нового заходу.

Раніше, у червні цього року, було завершено зведення заходу 330 кВ Новокаховська – Островська на підстанцію 750 кВ “Каховська”, проведено реконструкцію діючої ділянки повітряної лінії та приєднання нового заходу з 250 опор.

Включення під напругу заходів ліній електропередачі 330 кВ Новокаховська – Херсонська та Новокаховська – Островська на ПС 750 кВ «Каховська» відкрило можливість підключення двох унікальних автотрансформаторів на підстанції 750 кВ «Каховська», а також трансформатора поперечного регулювання, який у подальшому дозволить здійснювати регулювання перетоків з Запорізької АЕС до підстанції 750 кВ «Каховська».

Паралельно тривають роботи з реконструкції обладнання на двох підстанціях 330 кВ «Херсонська» та «Каховська», а також зводиться нова лінія 750 кВ Запорізька АЕС – Каховська довжиною 190 км.

Це приклад надвисокої ефективності, з якою ми можемо працювати. Це один з наймасштабніших та найбільш високотехнологічних енергооб’єктів за всю історію незалежної України, на якому впроваджується повна автоматизація технологічних процесів та встановлюється енергетичне обладнання провідних європейських виробників. При реалізації всіх складових проекту імплементуються європейські технологічні норми та стандарти, – зазначив rерівник Укренерго Всеволод Ковальчук.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають