9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

На Харківщині збільшать виробництво електроенергії за допомогою газотурбінної генерації

На Харківщині збільшать виробництво електроенергії, це зроблять шляхом розвитку газотурбінної генерації вже до наступного опалювального сезону.

Про це заявив на брифінгу за результатами робочої поїздки у регіон міністр енергетики Герман Галущенко, передає Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Міністр зазначив, що в Україні триває процес децентралізації генерації електроенергії.

«Унаслідок атак ми побачили, що є ситуації, що ми можемо генерувати, але не можемо передати в певні регіони, де є дефіцит. Говорили, зокрема, про Харківську область, про те, щоб мати потужність у самому регіоні. Найскоріше рішення — газотурбінна генерація. Вона не є високою, але є маневреною, дає потужність. Це таке швидке рішення, яке треба реалізувати до наступного опалювального сезону”, — сказав Галущенко.

Одна газотурбінна станція дає 22-50 мегаВат і може в разі ракетної атаки заживити об’єкти критичної інфраструктури. Проєкт газотурбінної генерації вже реалізують в Україні.

Галущенко наголосив, що наразі дефіциту електроенергії в країні немає. Харківська область, за даними міністра, і виробляє електроенергію, і бере її з української мережі.

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов зауважив, що облаштування енергетичних об’єктів захисними спорудами триває, оскільки вони показали свою ефективність під час останніх ракетних атак, які здійснила рф.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають