9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Липня, 2021

На Харківщині почали будувати сонячну електростанцію потужністю 1МВт

 • Біля села Черкаська Лозова(Харківська область) почали будувати сонячну електростанцію потужністю 1 МВт.

  Як повідомив у Facebook виконавчий директор Інституту сталого розвитку Станіслав Ігнатьєв, наразі готується майданчик для встановлення найбільшої у регіоні СЕС, передає EcoTown.com.ua.

  Обожнюю моменти початку будівництва нових генеруючих потужностей зеленої енергетики, – каже він. – Ще вчора тут були бугристі схили зі складним рельєфом, а сьогодні вже гурчить важка будівельна техніка і крутяться екскаватори, готуючи майданчик для інсталяції першої черги сонячної електростанції.

  За словами Станіслава Ігнатьева, в експлуатацію першої черги СЕС потужністю 1 МВт у Черкаській Лозовій відразу підніме Харківщину у рейтингах генерації чистої енергії.

  Фото Stanislav Ignatiev.

  На даний момент в Харківській області встановлено сонячні станції потужністю 2 МВт: зокрема, 100 домашніх СЕС на дахах приватних домоволодінь та 2 промислові СЕС загальною потужністю 0,43 МВт.

  З початку 2018 року підприємства Харківського енергетичного кластеру підключили до мереж і отримали “зелений” тариф на 2,86 МВт генеруючих потужностей, з яких 2,2 МВт – біогазовий завод на території Роганського полігону ТПВ, а 0,66 МВт – СЕС на приватних будинках.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Уряд дозволив здійснювати експорт військової продукції ще двом українським підприємствам

  Уряд надав ТОВ «ЮА.РПА» та ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад» повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва.Передає Національний Промисловий...

  Херсонське підприємство відремонтувало чотири понтони для Ізмаїльського морвокзалу

  На Ізмаїльському морському вокзалі на штатні місця встановлені чергові два з чотирьох відремонтованих понтони.Про це поінформували в Адміністрації...

  Служба безпеки України закуповує багатоканальні радіоприймальні пристрої

  ТОВ «Науково-технічний центр радіотехнічних систем Академії наук прикладної радіоелектроніки» перемогло у тендері Служби безпеки України на постачання багатоканальних радіоприймальних пристроїв КХ-діапазону.

  КВБЗ за перше півріччя виготовив 368 вантажних вагонів

  Крюківський вагонобудівний завод у січні-червні 2021 року, у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, зменшив виробництво вантажних вагонів на 61%, або на...

  Чеська САУ DANA M2 пройшла всі випробування в Україні

  Чеська колісна самохідна артилерійська установка 152-мм DANA M2 на шасі Tatra успішно пройшла всі випробування українських військових, включно з вогневими.

  Зараз читають

  В Україні створять міжнародний центр підготовки пілотів

  Збройні сили України разом із закордонними партнерами розглядають доцільність створення в Україні міжнародного центру підготовки пілотів.

  “Мотор Січ” купує іспанську технологію з виробництва композитів для гелікоптерів

  У 2022 році підприємство "Мотор Січ" придбає іспанську технологію з виробництва композитів для цивільних вертольотів.

  Запорізький аеропорт демонструє ріст пасажиропотоку на 42% у порівнянні з доковідним роком

  У червні 2021 року пасажиропотік аеропорту Запоріжжя склав 66 730 осіб, що на 42% більше, ніж в...

  На Тернопільщині відкрили завод з виробництва пюре та соків

  Фермерське господарство «Гадз» на Тернопільщині відкрило завод із виробництву пюре, джемів, соків прямого віджиму та дитячого харчування.