9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

На Харківщині почали будувати сонячну електростанцію потужністю 1МВт

Біля села Черкаська Лозова(Харківська область) почали будувати сонячну електростанцію потужністю 1 МВт.

Як повідомив у Facebook виконавчий директор Інституту сталого розвитку Станіслав Ігнатьєв, наразі готується майданчик для встановлення найбільшої у регіоні СЕС, передає EcoTown.com.ua.

Обожнюю моменти початку будівництва нових генеруючих потужностей зеленої енергетики, – каже він. – Ще вчора тут були бугристі схили зі складним рельєфом, а сьогодні вже гурчить важка будівельна техніка і крутяться екскаватори, готуючи майданчик для інсталяції першої черги сонячної електростанції.

За словами Станіслава Ігнатьева, в експлуатацію першої черги СЕС потужністю 1 МВт у Черкаській Лозовій відразу підніме Харківщину у рейтингах генерації чистої енергії.

Фото Stanislav Ignatiev.

На даний момент в Харківській області встановлено сонячні станції потужністю 2 МВт: зокрема, 100 домашніх СЕС на дахах приватних домоволодінь та 2 промислові СЕС загальною потужністю 0,43 МВт.

З початку 2018 року підприємства Харківського енергетичного кластеру підключили до мереж і отримали “зелений” тариф на 2,86 МВт генеруючих потужностей, з яких 2,2 МВт – біогазовий завод на території Роганського полігону ТПВ, а 0,66 МВт – СЕС на приватних будинках.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають