9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

На Харківщині планують побудувати дві біоТЕЦ

На території Харківської області можуть встановити дві біологічні теплові електроцентралі та станції з виробництва енергії з відходів.

Це питання із віце-президентом корпорації «МАСТ-ІПРА» Олександром Греховодовим обговорив голова Держенергоефективності Сергій Савчук, повідомляє прес-служба уряду, передає Національний промисловий портал, з посиланням на UkrMedia.

Наразі корпорація працює над проектами встановлення в містах Вовчанськ та Куп’янськ двох ТЕЦ на біомасі (деревній трісці, відходах сільського господарства), електричною потужністю 9,6 МВт та тепловою потужністю 21 Гкал/год кожна, — повідомив Греховодов.

БіоТЕЦ дозволять фактично повністю задовольнити потреби міст в електроенергії, а також відновити цілорічне гаряче централізоване водопостачання.

БіоТЕЦ – це ефективне рішення енергетичних і економічних проблем міст. Населення буде забезпечено життєво необхідними ресурсами, підвищиться енергобезпеку міст, покращиться економічна ситуація, будуть з’являтися нові робочі місця, запрацюють нові ринки споживання поновлюваних джерел енергі”, – сказав Савчук.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають