9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Липня, 2022

На Дніпропетровщині цього року побудують сім сонячних електростанцій

У Дніпропетровській області побудують ще 7 нових сонячних станцій.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко, передає Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

По будівництву цілого ряду сонячних електростанцій в Дніпропетровській області вже є конкретика – хто, коли, де і джерело фінансування. Минулого тижня був підписаний меморандум з компанією з Ірландії на будівництво ними в Дніпропетровській області сонячної електростанції потужністю 250 МВт. Ще один інвестор отримав землю в Покрові під електростанцію потужністю 14 МВт і в березні отримує землю ще на 10 МВт там же. Будівництво має розпочатися влітку, – зазначив Резніченко.

Також, за його словами, в процесі оформлення земля під сонячну електростанцію в 6 МВт в Чкаловской ОТГ. На стадії попередніх розрахунків будівництво електростанцій в Павлоградському районі – на 30 МВт, і в Дніпровському районі – на 25 МВт. Ще одну ділянку землі під електростанцію 10 МВт в тому ж Дніпровському районі вже виділено і там скоро починається будівництво.

Залучення інвестицій та розвиток енергонезалежності країни – основні пріоритети державної політики Президента України Петра Порошенка. Дніпропетровщина їх вдало поєднує і реалізує на практиці, – зазначив Валентин Резниченко.

На сьогоднішній день в області працює дві сонячні електростанції – в Підгородньому та Нікополі, побудовані за кошти інвесторів. Раніше повідомлялось, що в Нікополі за кошти канадських інвесторів була побудована найпотужніша в Дніпропетровській області сонячну електростанцію потужністю 10 МВт електроенергії на годину.

У 2017 році на Дніпропетровщині було реконструйовано і побудовано з нуля більше 200 інфраструктурних об’єктів. Особлива увага в області приділяється підвищенню енергоефективності: вже понад 30 котелень на альтернативному паливі забезпечують теплом дитячі садки, школи, медичні заклади та житлові будинки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають