9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Міжнародне енергетичне співтовариство підтримало сертифікацію НЕК “Укренерго”

Секретаріат Енергетичного співтовариства підтвердив можливість сертифікації Національної електричної компанії “Укренерго”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Суспільне.

“Наш національний регулятор отримав право провести сертифікацію оператора системи передачі. Це дуже важливо, оскільки “Укренерго” відповідає за синхронізацію наших електроенергетичних мереж з європейськими ENTSO-E. Сертифікація дає зелене світло для здійснення цієї синхронізації”, — заявив заступник Міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков.

Він також відзначив, що згідно зі звітом Співтовариства, Україна успішно впроваджує європейські правила і стандарти в енергетичній сфері. Зокрема, прогрес імплементації європейського законодавства в електроенергетиці – понад 50%, у секторі зеленої енергетики — 56%, енергоефективності – 75%.

“На засіданні Ради Міністрів Енергетичного Співтовариства Україна отримала право головування на наступний рік. Ми використаємо це право для посилення солідарності країн ЄС, країн Енергетичного Співтовариства, щоб відповісти на виклики енергетичної кризи”, — відзначив Демченков.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають